Autor Wątek: S270 i linux ...  (Przeczytany 1552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Windman

• Szeregowiec
  • *
  • :
S270 i linux ...
« dnia: 06 Kwiecień 2006, 19:30:19 »

Czy na S270 da sie zainstalowac jakiegos kolwiek Linuxa ?? jesli tak to prosze informacje jakiego ?? Proboje juz instalowac 5 wersje i zawsze sa jakies problemy :( Nie widzi urządzeń, Nie widzi płyty z  ktorej sie zbootował, nie widzi dysku itd ..

dax

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: S270 i linux ...
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Czerwiec 2006, 23:07:17 »

I co? Udalo sie z tym linuxem? Sam planuje postawic na nim "obok"  Xp pro , Debiana w wersji 64 bit.  W linuxie jestem dosc swierzy a po tym co poczytalem o instalkach linuxa  na s 270 to zajmie mi to z rok  :'( Kazda pomoc mile widziana. Pozdrawiam

Windman

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: S270 i linux ...
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lipiec 2006, 13:23:05 »

Tak po 3 naprawie jakimś cudem wszystkie odmiany linuxa zaczeły sie instalowac bezproblemowo ale wtedy padł Naped DVD wiec linuxem nacieszyłem się jakiś tydzień w sumie przez ostatnie 4-5 miesięcy nootbooka miałem w domu przez 9 dni !!!!! Oddałem go w końcu na zniezgodność towaru z umową  i czekam czekam czekm juz chyba miesiąc ! Laptopy MSI są naprawde fajne ale jak sie cos w nich popsuje to kaplica :( 3x wymieniana płyta głowna 1x HDD 1x Matryca 1xDVD laptop wraca do serwisu zawsze na drugi dzień !