Autor Wątek: Killer network manager - problem z java?  (Przeczytany 1527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

przemyslaw.bolisega1

• Szeregowiec
  • *
  • :
Killer network manager - problem z java?
« dnia: 03 Grudzień 2014, 23:20:36 »

Witam,
otóż podczas przeprowadzania testu szybkości w programie killer network manager wyskakuje błąd:
Błąd skryptu:
Wystąpił błąd w skrypcie na tej stronie:
Wiersz: 80
Znak: 31
Błąd: Nie można pobrać właściwości ,,style" dla niezdefiniowanego lub pustego odwołania
Kod: 0
URL: javascript.window["data"]

i pod tym mam opcję czy chcę kontynuować wykonywanie skryptów na tej stronie i co rusz wyskakują mi kolejne błędy związane z tym samym odnoszące się do innych wierszów i znaków. Po kilku wyświetleniach wyświetla się napis głoszący: że upłynął limit czegoś tam.

Czy ktoś wie jak naprawić ten błąd? Wnioskuję że to przez to nie mogę przeprowadzić testu poprawnie...

Prozac

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Killer network manager - problem z java?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty 2016, 13:00:27 »

Witam,
otóż podczas przeprowadzania testu szybkości w programie killer network manager wyskakuje błąd:
Błąd skryptu:
Wystąpił błąd w skrypcie na tej stronie:
Wiersz: 80
Znak: 31
Błąd: Nie można pobrać właściwości ,,style" dla niezdefiniowanego lub pustego odwołania
Kod: 0
URL: javascript.window["data"]

i pod tym mam opcję czy chcę kontynuować wykonywanie skryptów na tej stronie i co rusz wyskakują mi kolejne błędy związane z tym samym odnoszące się do innych wierszów i znaków. Po kilku wyświetleniach wyświetla się napis głoszący: że upłynął limit czegoś tam.

Czy ktoś wie jak naprawić ten błąd? Wnioskuję że to przez to nie mogę przeprowadzić testu poprawnie...

Test i tak jest przeprowadzany na stronie http://www.speedtest.net więc ja ten błąd bym sobie darował. Miałem to samo i jakoś mi to za bardzo nie przeszkadzało :)