Autor Wątek: GeForce GTX 660 GAMING OC - Problem z cewkami  (Przeczytany 1706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kreatura

• Szeregowiec
  • *
  • :
GeForce GTX 660 GAMING OC - Problem z cewkami
« dnia: 29 Listopad 2014, 12:27:38 »

Witam posiadam w/w kartę graficzna od pewnego czasu zacząłem grac w bardziej wymagając gry i dopadł mnie problem piszczenia cewek samo piszczenie dla ucha jest jeszcze znośne ale dla mojej karty dźwiękowej już nie. posiadam Xonara dx  i podczas grania w gry i komunikacji na ts3 moi znajomi słyszą taki odgłos
Jest to nie dopuszczalne dlatego pierwsze moje podejrzenie padło na xonara który został wymieniony na nowy a problem pozostał, karta graficzna była wymieniona na moja zapasowa gdzie problem nie ma miejsca, wiec jestem przekonany ze to wina gtx 660.
I tutaj moje pytanie iż karta jest jeszcze na gwarancji czy z reklamowaniem tej wady nie będzie problemu? Wiele osób narzeka na piszczące cewki w moim przypadku  stan tych cewek przekłada się na podzespoły całego komputera i to nie jest fajne.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: GeForce GTX 660 GAMING OC - Problem z cewkami
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudzień 2014, 08:58:36 »

Spróbuj podmienić zasilacz na inny i zobacz jaki będzie efekt.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

kreatura

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: GeForce GTX 660 GAMING OC - Problem z cewkami
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudzień 2014, 13:27:13 »

Karta działa pod zasilaczem SilentiumPC DEUS G1 600W, po zmianie zasilacza na Tagan Easycon XL 700W efekt jest ten sam.