Autor Wątek: MSI GTX 970 Gaming - Brak sygnału na wszystkich wyjściach podczas bootowania  (Przeczytany 1575 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lukas108

• Szeregowiec
  • *
  • :

Zmieniłem kartę na GTX 970 Gaming. Wczesniej miałem MSI Radeon R290 Gaming i tam działało to idealnie. Chodzi o to że karta domyślnie wysyłała kopie obrazu na każde wyjście po włączeniu komputera, oraz gdy nie był skonfigurowany żaden podział ekranu lub klon na poziomie Windows. Poprostu wysyłało to samo co w głównym ekranie. Nvidia tego nie robi, a sygnał pojawia się tylko na pierwszym DVI oraz gdy się załaduje sterownik i konfiguracja ekranów. W tej sytuacji gdy mam podłączony monitor oraz TV w innym pomieszczeniu, na TV nie widzę żadnego obrazu do momentu wczytania się systemu. Jest to uciążliwe. Czy Nvidia ma wogóle taką możliwość ? to mój pierwszy GeForce od 2006 roku.

szamla

• Szeregowiec
  • *
  • :

Mam dokladnie to samo.Monitor podpiety przez Hdmi ,tv przez dvi.Jak oba odbiorniki sa podpiete obraz mam tylko na tv podczas botowania .Na monitorze brak sygnalu .Pojawia sie dopiero po zaladowaniu systemu.Jak odepne telewizor mam sygnal na hdmi podczas botowania.Tylko nie chce mi sie odpinac dvi zawsze jak chce do biosa wejsc czy w tryb awaryjny.Wszesniej mialem gtx 470 i gtx 660 innych firm i tam tego problemu nie bylo.Mam wrazenie ze da sie to zmienic w biosie karty graficznej wiec mam nadzieje ze ktos ten problem zauwazy z dzialu technicznego i w nastepnej aktualizacji bedzie to zrobione.Dziekuje .Poki co jak dla mnie produkt nie jest wpelni sprawny wiec mozna reklamowac ale mam nadzieje ze to bedzie ostatecznosc.