Autor Wątek: GTX 970 GAMING HDMI?  (Przeczytany 1647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

prankster

• Szeregowiec
  • *
  • :
GTX 970 GAMING HDMI?
« dnia: 21 Wrzesień 2014, 11:09:55 »

Witam.
Czy mogą państwo sprawdzić która wersja złącza HDMI znajduje się na kartach 970 Gaming dystrybuowanych w Polsce? Oficjalna informacja na stronie globalnej MSI brzmi 1.4a podczas gdy cała konkurencja (EVGA, Gigabyte, Asus itd.) informuje o HDMI 2.0. Specyfikacja  Nvidii również zawiera HDMI 2.0. Czyżby tylko MSI oferował produkt uboższy w tym zakresie? 4k w 60 Hz a 4k w 30 Hz robi różnicę... i na pewno będzie miało wpływ na decyzję o zakupie karty z serii 970.
Bardzo proszę o weryfikację, może ktoś tylko pomylił się we wpisie na stronie.
Pozdrawiam.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: GTX 970 GAMING HDMI?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Wrzesień 2014, 12:46:20 »

Karta posiada HDMI 2.0
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

PeterMac

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Wrzesień 2014, 17:14:25 »

A czy to jest potwierdzenie z działu technicznego od inżynierów ? czy była taka informacją również konsultowana z działem zagranicznym ?

W specyfikacji karty podane jest wyraznie dla HDMI ze obsługuje rozdzielczość 4160x2160 @24Hz czyli typowe parametry maksymalne dla specyfikacji HDMI 1.4a.

Dlaczego w takim razie nie jest to wciąż poprawione na stronie skoro twierdzi Pan ze to HDMI 2.0 ?
« Ostatnia zmiana: 22 Wrzesień 2014, 17:17:38 wysłana przez PeterMac »

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Wrzesień 2014, 08:20:28 »

Jest to potwierdzona informacja.
Błąd na stronie został zgłoszony i w niedługim czasie będzie poprawiony.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland