Autor Wątek: Z 97 GAMING 5-problem z killer ethernet  (Przeczytany 4392 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LtAldoRainAPACZ

• Szeregowiec
  • *
  • :
Z 97 GAMING 5-problem z killer ethernet
« dnia: 29 Sierpień 2014, 14:51:28 »

Witam.Otóż chodzi o ustawienie karty sieciowej na mojej płycie .
W biosie w zakładce ADVANCED/INTEGRATED PERIPHERIALS/NETWORK STACK dałem enabled pojawiły się dodatkowe ustawienia:
ipv4 PXE SUPPORT (ENABLED)
ipv6 PXE SUPPORT (ENABLED),zapisałem i koniec.Nie wiem ,czy się nie zbłażniłem? Nie mam pojęcia co to jest ipv4-6 PXE support?
Po pierwsze czy to pomoże w usprawnieniu działania aplikacji KILLER NETWORK MANAGER?Tzn. czy poprawi się ping?W grach (ghost recon phantom) mam lepszy ping , gdy wyłączę sterowanie przepływem sieci przez aplikację: KILLER NETWORK MANAGER(oczywiście w ustawieniach aplikacji najwyższy priorytet dla tejże gry-inne obniżone).
Kupiłem tę płytę w dużej mierze dla grania i opcja gamingowej karty sieciowej była ważnym czynnikiem przy zakupie.
Mam UPC  120Mb/12Mb a więc szybki internet ,ping w teście (internet speed test)12-30 ms,gdy włączę sterowanie przez aplikację (KNM) mam minimum 40-50 ms w teście.
W grze pomiar oczywiście jest inny: bez KNM około 60-80 ms,a z włączonym KNM:100-120ms minimum.
Dodam że musiałem wpisać ręcznie prędkości pobierania i wysyłania w KNM bo cały czas przy próbie testu szybkości sieci w KNM wyświetla komunikat o błędzie:
Nie wykryto dodatku flash.Na tym urządzeniu nie jest zainstalowany dodatek flash.Zainstaluj jego najnowszą wersję.
Pobrałem flash player i kilka innych active plug inów niestety bez zmian.
Bardzo proszę o pomoc ,każda rada bezcenna!!!
Pozdrawiam! :'(

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Z 97 GAMING 5-problem z killer ethernet
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrzesień 2014, 06:45:54 »

PXE na pewno nie pomoże . Poczytaj do czego służy http://pl.wikipedia.org/wiki/Preboot_Execution_Environment
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

LtAldoRainAPACZ

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Wrzesień 2014, 11:48:50 »

Tak, rzeczywiscie ta funkcja jest  do "uruchamiania systemu bez systemu"na pc.
Problem dalej ten sam dlaczego mam lepszy ping nie używając KILLER NETWORK MANAGER?
Pozdrawiam :'(

egzo

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Czerwiec 2016, 16:08:34 »

Zainstaluj wtyczkę Adobe flash player KONIECZNIE przy użyciu przeglądarki Internet explorer. Będzie działać :)