Autor Wątek: GX70 Destroyer - Problem z kilkoma starszymi grami online  (Przeczytany 412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Reylegh

• Szeregowiec
  • *
  • :
GX70 Destroyer - Problem z kilkoma starszymi grami online
« dnia: 20 Sierpień 2014, 21:15:07 »

Witam,

problem mam dość dziwny bo dotyczy on głównie gier nie wymagających wiele.
Problem objawia się tym, że gra się zatrzymuje na 2 sekundy po czym kontynuuje.
Dla lepszego zobrazowania - poruszasz się i strzelasz, nagle obraz się zatrzymuje, kliknę teraz na przykład granat - obraz dalej stoi, a po tych dwóch sekundach mam obraz po rzuceniu granatu. Więc sygnały są przesyłane, tylko mi obraz stoi. To dzieje się przy kilku tytułach. (Przykład League of legends, Heroes of MnM6 (wymaga połączenia), D3, TERA.
Natomiast nowsze tytuły nie mają takiego objawu - na przykład taki tytanfall śmiga aż miło.

łącze internetowe raczej problemem nie jest, jakby problem leżał w pingu byłbym mniej zmartwiony.

Czy ktoś może coś polecić co mogłoby pomóc?

Reylegh

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: GX70 Destroyer - Problem z kilkoma starszymi grami online
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień 2014, 04:56:21 »

Nikt się nie zainteresował tematem - problem znalazłem i obszedłem, nie jest to jednak rozwiązanie jakie bym oczekiwał.
Mam dwa dyski - SSD z systemem i HDD z instalowanymi grami itp.
Nowe gry problemu nie mają, ale średnio stare (kilkuletnie typu LOL) jednak przy tej konfiguracji powodowały, że się ścinały. Dopiero przeniesienie gry z dysku HDD na dysk SSD z systemem rozwiązało problem. Jednak tak jak mówię, to nie jest rozwiązanie jakie powinno mieć miejsce.