Autor Wątek: Karta graficzna GTX 750ti vs R9 270x  (Przeczytany 1123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GhostBeer

• Szeregowiec
  • *
  • :
Karta graficzna GTX 750ti vs R9 270x
« dnia: 20 Sierpień 2014, 01:43:26 »

Witam,

Posiadam taki komputerek (nic nie podkręcałem):
Intel i5 661, Ram Kingstonea 8GB, Płyta główna Gigabyta ga p55 ud3, Zasilacz 500W, dysk 1TB, Obudowa Gaming AKY002BR AKY002BL (nformacje dodatkowe: Obudowa posiada 2 porty USB 2.0 oraz HD audio, Zgodność z normą CE. Wspiera karty graficzne do 330mm, Zamontowane wentylatory: 120mm (przód) i 80mm (tył), Dwa warianty podświetlenia przedniego wiatraka  niebieski) KARTA GRAFICZNA: Asus GTX 550ti. Większość gier wydanych do 2012 roku chodzi na ultra itd. Ale nie w tym rzecz :-) Najnowsze odsłony niestety klatkują na średnich ustawieniach, dlatego postanowiłem wymienić kartę graficzną.
Zastawiam się właśnie nad kartami MSI: GTX 750ti, albo MSI Radeon R9 270x. Różnica w cenie +100/200zł. Ale parametry kart widziałem, że podobne.
Głównie chodzi mi o wydajność w grach FPS (strzelankach) najnowszych. Obecnie najbardziej mi zależy na grze Planetside 2 - głównie dla tej gry zmieniam grafikę.

Więc, którą kartę graficzną byście polecali (Wydajność w grach, stały FPS, no i żeby tak na rok przynajmniej była)? I czy pasowała by do mojego Gamingowego komputerka? :-)

Pozdrawiam,
Marek

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Karta graficzna GTX 750ti vs R9 270x
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Sierpień 2014, 17:25:07 »

GTX 750 ti będzie bardzo dobrym wyborem.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login