Autor Wątek: GT70 - problem z grą  (Przeczytany 434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mariusz Kolaczkowski

• Szeregowiec
  • *
  • :
GT70 - problem z grą
« dnia: 13 Sierpień 2014, 19:03:11 »

Witam!
 mam komputer msi GT 70
Intel Core  i 7-3630qm
Nvidia GEfORCE gtx 675M/2 GB GDDR5 . Mam problem z grą Need for Speed Rivals .Tnie mi się non stop.Wchodziłem w ustawienia NVIDIA 3D i ustawiłem procesor na najwyższych parametrach i lipa nie mam pojęcia co jest przecież z takimi parametrami ta gierka powinna śmigać  czy ktoś doradzi?

[ Temat jest nieprawidłowy  >:(. Przeczytaj -> Regulamin [ pkt.IV.3 ] zanim coś napiszesz ! Czekam na poprawę tematu, no i dział chyba nie ten, skoro to notebook ???. Coś zdrowo namieszałeś - Lzep ]

[ PS.
Brak reakcji użytkownika (od 23-iej wczoraj  >:( ), więc sam ponaprawiam to i owo -> temat + dział. Lzep ]
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpień 2014, 17:38:55 wysłana przez Lzep »

mikzoll

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: GT70 - problem z grą
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpień 2014, 08:00:50 »

Wejdź w ustawienia gry - opcje grafiki . Ustaw jak najgorsze-  najmniej wymagające ustawienia. Czyli szczegółowość najmniejsza, wygładzanie na  0 , filtrowanie na 0 . Zatwierdź zmiany.  Nie znam tego programu/gry  więc na ślepo podpowiadam . Jak nie pomoże  to włącz monitorowanie temperatury podzespołów -proc, dysk, grafa. Jak nie masz czym sprawdzać to HWMonitor jest free. Możliwe ,że procek się przegrzewa i obniża automatycznie taktowanie na niższe. Wątpię żeby zasoby trzeba było zwalniać bo masz do groma pamięci.