Autor Wątek: Z 97 GAMING 5-CZY PODŁĄCZENIE 2 WENTYLATORÓW POD JEDNO GNIAZDO-SYS FAN, JEST BEZ  (Przeczytany 1953 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LtAldoRainAPACZ

• Szeregowiec
  • *
  • :

Mam 2 wentylatory ZALMAN ZM-F3 12V 0,35A ,czy mogę bezpiecznie podpiąć je do jednego gniazda sys fan np.2,za pomocą przejściówki(rozgałęzienia).
2 razy 0,35A daje 0,7A więc teoretycznie jest to mniej niż 1A -o którym wyczytałem że jest wartością bezpieczną dla większości płyt głównych.
Niestety nie znalazłem oficjalnych parametrów tych wyjść na mojej Z-97-GAMING5!!!!
PROSZĘ O POMOC!
pazdrawiam ;)
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2014, 13:22:45 wysłana przez LtAldoRainAPACZ »

LtAldoRainAPACZ

• Szeregowiec
  • *
  • :

No nie.!!!!! Mija dzisiaj 10 dni od napisania tego postu.
Zawsze byłem wierny ASUS-owi i nie żałowałem tego wyboru.Doradzano że owszem produkty fajne ma MSI ale serwis,obsługa do bani(czemu? nie będę teraz pisał o tym ale powszechną jest ta opinia).
Kupiłem płytę oraz grafikę.MSI Z97 GAMING 5 oraz R9 270X 2G.Zakochałem się w tym komplecie desing,parametry itd itp super!PROSZĘ NIE PSUJCIE MI WRAŻEŃ!
Czy naprawdę mam czekac do u..śmierci?Rozumiem że może sami nie macie specyfikacji w pl.Ale olać totalnie?!
MAM NADZIEJĘ ŻE TO NIEPOROZUMIENIE.
POZDRAWIAM I CZEKAM! :'(

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska

Jeśli zasilacz da radę to możesz podłączyć bez problemu.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

LtAldoRainAPACZ

• Szeregowiec
  • *
  • :

Dziękuje za odpowiedż 8)rozumiem podpięcie do gniazda sys fan2 na mobo-2 wentylatorów jest bezpieczne.
Zasilacz OCZ-700 MOD EXTREME.
Dziękuje i pozdrawiam! :)