Autor Wątek: Radeon R9 290X Lightning - Kod AMD Never Settle Again  (Przeczytany 1764 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ajgorr

• Szeregowiec
  • *
  • :
Radeon R9 290X Lightning - Kod AMD Never Settle Again
« dnia: 28 Lipiec 2014, 10:49:30 »

Cześć.
Zdecydowałem się poprosić o pomoc tutaj, ponieważ wszystkie próby kontaktu z supportem MSi kończą się fiaskiem. Już tyle razy opisywałem w różnych miejscach swój problem że wkleję tutaj wiadomość którą wysłałem na profil MSI Polska na Facebooku:

"Drodzy Państwo,
piszę do Państwa z pewnym problemem/pytaniem. Czy ktokolwiek odpowiada na pytania zadane Państwu za pośrednictwem Centrum Wsparcia MSI? Otworzyłem tam już trzy tickety, za każdym razem byłem informowany, że moja sprawa została przekazana do "MSI Poland", lecz od prawie trzech tygodni (w tym momencie jest to już miesiąc) nikt się ze mną nie skontaktował (e-mail powiązany z kontem na stronie supportowej w razie potrzeby udostępnię na PW).

Korzystając z tego, że piszę do Państwa na Facebooku, opiszę jeszcze raz swój problem.

Pod koniec czerwca zakupiłem na stronie morele.net kartę graficzną MSI R9 290x Lightning. Zgodnie z informacją na stronie AMD moja karta kwalifikuje się do udziału w promocji i otrzymania kodu na gry ze złotej paczki (potwierdziłem to na zagranicznym forum - wszyscy kupujący otrzymali powyższy kod). W opakowaniu z kartą nie znalazłem jednak żadnego vouchera, więc napisałem do supportu morele.net. Otrzymałem jednak odpowiedź, iż pomimo aktywnego linku informującego o promocji bezpośrednio na stronie morele.net sklep nie prowadzi już promocji, sklep tez nie wyraził chęci rozwiązania problemu. Moim kolejnym krokiem było napisanie bezpośrednio do AMD z tym samym pytaniem. Konsultant z firmy AMD poinformował mnie, że to producent danej karty odpowiedzialny jest za przekazywanie kodów kupującym, jednak z uwagi na wspomniany wcześniej brak kontaktu ze strony supportu na stronie MSI wysyłam Państwu wiadomość przez portal Facebook.

Nie ukrywam że po części czuję się oszukany po kupnie karty która jest chyba Państwa flagowym produktem w segmencie kart graficznych. Zakup karty z chipsetem AMD podyktowany był też gratisem w postaci kodu na złoty pakiet gier (rozważałem również zakup karty MSI 780ti Lightning).

Będę wdzięczny jeśli będą Państwo w stanie mi pomóc.

W razie potrzeby załączę również screenshoty z rozmów na morele.net oraz screenshot z odpowiedzią supportu AMD.

W razie potrzeby mogę przesłać również potwierdzenie zakupu karty oraz jej numer seryjny."

Po wysłaniu powyższej wiadomości dwa tickety zostały zamknięte bez jakiegokolwiek komentarza, a trzeci nie został w żaden sposób zupdate'owany. Zostało mi wysłane również pytanie o numer seryjny mojej karty w celu weryfikacji czy kod dodawany był do karty w momencie produkcji, dostarczyłem go niezwłocznie - po tym znów zero odpowiedzi, moje pytania są jedynie "wyświetlane". Próbowałem kontaktować się z działem technicznym MSi pod numerami telefonu 71 710 52 16  i 71 710 52 15 jednak nikt nie podnosi słuchawki. Czy znajdę w końcu kogoś kompetentnego kto będzie w końcu pomóc mi w mojej sytuacji?

Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi.

Pozdrawiam,
Igor