Autor Wątek: MSI GE70 2oc  (Przeczytany 404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wazzorn

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI GE70 2oc
« dnia: 22 Lipiec 2014, 05:34:40 »

Witam. A więc, od jakiegoś tygodnia mam problem z moim GE70 2oc. Otóż po przyciśnięciu przycisku rozruchu, ekran kompletnie na niego nie odpowiada, a kontrolka miga na niebiesko-pomarańczowo. Pierwsza kontrolka z przodu laptopa (tam gdzie bluetooth i inne) miga non stop na niebiesko. Mimo, że komputer nie startuje, jestem w stanie usłyszęć jego prace (głównie chłodzenie) + co jakiś czas pojawia się dźwięk jakby coś "przeskakiwało" (tak samo jak przy ręcznym wyłączeniu laptopa przyciskiem po dłuższym jego przytrzymaniu). Usterka pojawiła się jakoś tydzień temu, ale po seriach włączania i wyłączania (koło 10x )komputera o dziwo zareagował i normalnie się odpalił.
Wczoraj miałem ten sam problem, włączałem i wyłączałem komputer z nadzieją, że w końcu ruszy ale niestety bezcelowo. Dzisiaj rano, może po 10 razie, odczekując dosyć dłuższą chwilę (kolo 10 sekund) od jego włączenia komputer znowu wystartował.

Jest ktoś w stanie określić czego to może być przyczyna? Dodam ,że przycisk dodatkowego chłodzenia znajdujący się w lewym górnym rogu, także nie działa jak powinien, bo wydaje znacznie większy hałas niż na początku użytkowania komputera.
Pozdrawiam

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: MSI GE70 2oc
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lipiec 2014, 07:02:33 »

Może być to problem z matrycą lub płytą główną.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

wazzorn

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lipiec 2014, 12:45:41 »

Czyli zostaje mi odesłanie kompa na gwarację, czy sam mogę jeszcze coś zrobić w tym kierunku?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lipiec 2014, 12:52:23 »

Podłącz zewnętrzny monitor i zobacz czy jest sygnał , jeśli nie będzie to padła karta graficzna.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland