Autor Wątek: Shadowplay w ge60 2oe problem  (Przeczytany 1157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jacokolwiek

• Szeregowiec
  • *
  • :
Shadowplay w ge60 2oe problem
« dnia: 06 Maj 2014, 10:08:45 »

Serwus,
zakupiłem msi g60 2oe z kartą GTX 765m / WIN 8.1
Mój problem związany jest z aplikacją umożliwiającą nagrywanie rozgrywki z gry - Shadowplay . Zainstalowałem sterowniki ze strony msi. Następnie zainstalowałem aplikację GF experience 2.0.0 jak i ostatnio 2.0.1 oraz sterownik nowszy zalecany przez experience aby aplikacja shadowplay mogła być  aktywna. Niestety będąc w grze ( przypisane klawisze do funkcji nagrywania manualnego f9 i shadow f11 ) klawisze nie działają.
Po wcisnieciu f9 mam zieloną kropkę przekreśloną na czerwono po kolejnym wcisnieciu bez zmian lub szara na czerwono.  Aby uzyc nagrywania w trybie cienia  - f11  - najpierw muszę wcisnąc f9 aby w ogóle cos zaczelo sie dziać i niby nagrywa - ale gdy wcisne jeszcze raz to z zielonej kropki shadow zmienia się w strzałkę  - na dysku jednak nic nie ma. - katalogi przypisane prawidłowo.

Czy ktoś z Was miał podobny problem.

p.s po włączeniu shadowplay ekran się odświeża i czasem wyskakuje mi informacja że zaleca się używanie rekomendowanej rozdzielczości - ta po sprawdzeniu jest właściwa 1920/1080

Jacek

p.s jakie wersje sterowników zalecacie - po aktualizacji nvidia mam w oknie expierience dodatkową ikonkę zainstaluj sterownik ponownie - czy tak ma być? 
- update do aktualizacji sterownika - ściągnąłem sterownik ze strony com a nie pl i informacja o ponownym zainstalowaniu sterownika zniknęła.
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2014, 09:52:46 wysłana przez Jacokolwiek »