Autor Wątek: problem GT 750  (Przeczytany 501 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ptaq661

• Szeregowiec
  • *
  • :
problem GT 750
« dnia: 05 Maj 2014, 15:59:07 »

Witam. Moja specyfikacja MSI GE60/GT750 2GB/Intel Core i5-4200m/Win 7 Home Edition 64 bit/RAM 4 GB

Od jakiegoś czasu mam problem z kartą garfiki w moim lapku . Podczas grania w BF 3 zaczęło niemiłosiernie klatkować, nie pomogło mi obniżenie detali. Myślałem, że problem dotyczy tylko Bfa więc odpaliłem inną grę- niestety to samo. W menadżerze urządzeń przy karcie widnieje wykrzyknik w żółtym trójkącie (to samo przy urządzeniu "MEDIA"). Jest to laptop stosunkowo nowy, bo zakupiony na początku roku.
O dziwo nie działa również program nvidi Geforce experience, jak i pozycja "panel sterowania Nvidia". Postanowiłem więc odinstalować i zainstalować sterowniki do grafiki jeszcze raz. Niestety bez skutku. Wyskakuje komunikat o niepowodzeniu.  Prawdopodobnie karta jest w jakiś sposob uszkodzona. Nie podkręcałem laptopa w żaden sposób. Moje pytania: 1) Czym ten problem jest spowodowany?
2) Czy dany problem nadaje się na gwarancję?
POMOCY!

Pozdrawiam,
 ptaq

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: problem GT 750
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj 2014, 06:38:38 »

Zainstaluj sterowniki z dołączonej płytki a potem zaktualizuj do najnowszej wersji.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

ptaq661

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Maj 2014, 13:23:42 »

Problem polega na tym, że nie można tego w żaden sposób zrobić

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Maj 2014, 13:30:07 »

Odinstaluj urządzenia "Media" oraz kartę graficzną Nvidia w trybie awaryjnym
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

ptaq661

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Maj 2014, 12:16:20 »

Jak mam postępować dalej?