Autor Wątek: GX740 windows 8.1 same problemy...  (Przeczytany 522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

insanityman

• Szeregowiec
  • *
  • :
GX740 windows 8.1 same problemy...
« dnia: 13 Kwiecień 2014, 01:34:12 »

Witam
Zainstalowałem na swoim GX740 winodowsa 8.1. Mam z nim same problemy: Wszystkie sterowniki graficzne poza jednymi bardzo starymi nie pozwalają regulować jasności ekranu, ustawiając najmniejszą, przez co nie da się korzystać z komputera. Kolejny problem- laptop nie wybudza się ze stanu uśpienia.... Irytujące, choć podejrzewam, że to jest wina starych sterowników. Oczywiście nie tylko ja mam takie problemy, ale inni producenci już dawno wydali działające wersje, ale oczywiście kochane MSI po raz kolejny zawodzi we wsparciu swoich sprzętów. Kto by pomyślał, że na 3/4 letnim laptopie ktoś będzie instalował coś innego niż XP... Ręce mi opadają... Najnowsze sterowniki Do HD5870 nie działają poprawnie, może to wina amd, ale producent powinien mieć chyba interes w tym, żeby wszytko działało na jego sprzęcie jak należy... Dlaczego HP albo Acer czy Leanovo mogli rowiązać ten problem? Czy moje ukochane MSI ma jakieś rozwiązanie?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: GX740 windows 8.1 same problemy...
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień 2014, 08:31:09 »

Być może wszystko jest związane z tym ,że BIOS nie działa w trybie UEFI
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

insanityman

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Kwiecień 2014, 12:50:34 »

A da się jakoś temu zaradzić? Biosa mam najnowszego dla swojego laptopa...

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwiecień 2014, 07:26:20 »

Raczej nie , nie było takiego BIOS-u z trybem UEFI
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland