Autor Wątek: GTX 660 Gaming OC - czyli migające tekstury i niedziałający AC:Black Flag  (Przeczytany 1991 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

majkiello

• Szeregowiec
  • *
  • :

Cześć,
kupiłem niedawno MSI GeForce GTX 660 GAMING OC, nową płytę główną, RAM i procka. Na początku wszystko było OK, ale od dwóch/trzech tygodni zauważyłem, że w grach takich jak Rome Total War 2 oraz Company of Heroes 2 część tekstur "miga" albo w niektórych miejscach się nawet rozjeżdża. (sorry, ale forum mi nie pozwala w żaden sposób wrzucić link) Tutaj pokazuje mniej więcej jak to wygląda:
(jakość wideo jest troche słaba, ale proszę mi wierzyć, że na żywo wygląda to znacznie gorzej...). Sprawdzałem na innym monitorze i bez zmian, więc to raczej sprawka karty graficznej.
Przy okazji zainstalowałem Assassins Creed IV: Black Flag i zauważyłem, że ta gra nie chce mi się uruchomić - mogę uruchomić grę, ale gdy klikam w single player, to pod koniec ładowania poziomu gra wychodzi mi do windowsa, znika myszka i jedyna opcja to zamknięcie gry przez task managera. Mam wrażenie, że te dwie opisane przeze mnie przypadłości mogą mieć powiązanie z grafiką.
Czy ktokolwiek z szanownych forumowiczów spotkał się z podobną sytuacją, albo ma pomysł co mógłbym z tym problemem zrobić?
Dzisiaj zainstalowałem najnowszy driver nvidii (335.23), niestety nic się nie poprawiło.
Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.
Pozdrawiam

Poniżej konf. sprzętu:
Win7 64bit
8GB RAM
Intel i5-4670K @3.40Ghz
link do screena z HWMonitor:
« Ostatnia zmiana: 24 Kwiecień 2014, 08:21:49 wysłana przez MSI FAE »