Autor Wątek: Primo76 - debugowanie USB  (Przeczytany 2027 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kakon12

• Szeregowiec
  • *
  • :
Primo76 - debugowanie USB
« dnia: 18 Luty 2014, 16:08:43 »

Witam,

Po zaktualizowaniu firmwaru do wersji 20131206 build android studio a także Eclipse przestało mi widzieć tablet.

Mam system win 8 64, tablet w managerze urządzeń był widziany jako "inne urządzenie - MSI_Primo76". Nie miał zainstalowanych sterowników. System nie mógł zainstalować sam sterowników. Nie ma do tego modelu sterowników na stronie MSI więc spróbowałem z innego modelu Primo 73. I się udało zainstalować. Ale nadal tablet nie jest widoczny w Android Studia. Mam włączone debugowanie w tablecie. Jak miałem starą wersje firmware (około 20130800) to debugowanie działało. Było kilka innych błędów ale debugowanie działało. Instalowałem Android Studio na Mac Os i tam nie są wymagane sterowniki. Niestety jest taka sama sytuacja jak w windowsie.

Czy ktoś miał takie problemy?
Proszę o pomoc.

[ Temat był nieprawidłowy, poprawiłem  >:(. Przeczytaj -> Regulamin, pkt.IV.3 - Lzep ]
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2014, 00:59:26 wysłana przez Lzep »

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Primo76 - debugowanie USB
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marzec 2014, 21:23:29 »

Podłącz tablet przez USB, uruchom tablet i wejdź w ustawienia, następnie  opcje programistyczne i tam jest możliwość wyłączenia trybu debugowania.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login