Autor Wątek: Win7 + HD7700 + Audio po HDMI  (Przeczytany 2166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

witek_p

• Generał
  • :
Win7 + HD7700 + Audio po HDMI
« dnia: 12 Luty 2014, 00:05:15 »

Konfiguracja:
Win7 64 (prof)
MSI P35 NEO2-FIR
ATI HD 7700:
1 wyjście DVI - monitor LCD + głośniki podpięte pod tylni panel - Realtek zintegrowany - gniazdo zielone L i P przód
2 wyjście HDMI - TV - tylko do filmów
Ustawienie - Rozszerz te ekrany

Teraz tak. Domyślnie mogę w systemie poprzez Panel sterowania > Dźwięki > ustawić wyjście audio na Realteka zintegrowanego albo HDMI - to mnie nie urządza jednak, bo chcę mieć możliwość odtwarzania dźwięku na głośnikach, a to ustawienie musiał bym zmieniać za każdym razem - Głośnik/ TV i tak w kółko.

Domyślnie zatem mam dla dźwięku ustawione głośniki.

Media Player Classic Home Cinema ma taką funkcje że mogę dźwięk tylko z tego odtwarzacza skierować na HDMI - Ustawienia > Odtwarzanie > Strumień wyjściowy > Render dźwięku, jednak to też do końca mnie nie satysfakcjonuje, bo przy tym ustawieniu nie mam dźwięku na głośnikach :)

Czy znacie jakiś sposób żeby zmusić system Win7 64 bit do odtwarzania dźwięku i na karcie dźwiękowej zintegrowanej oraz poprzez wyjście HDMI na dodatkowej karcie graficznej równocześnie ? Czy to wogóle jest możliwe przy takiej konfiguracji sprzętu (reszta w podpisie) ?
C2D 8400@4,1GHz | Scythe Mugen | MSI P35 Neo2-FIR | GB GV-R777OC-1GD | 4GB Geil Black Dragon CL4 | VERTEX4 64GB | ST2000DM001 | B7200.7 120 | Samsung SH-S182M | Samsung 226BW | AeroCool PGS VS9 + CFT-560A-12C | Logitech DFP