Autor Wątek: Z87-G45 GAMING - ZAWIESZA SIĘ.  (Przeczytany 7584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

roobixx

• Szeregowiec
  • *
  • :
Z87-G45 GAMING - ZAWIESZA SIĘ.
« dnia: 29 Styczeń 2014, 14:32:46 »

Witam serdecznie.
3 miesiące temu kupiłem płytę MSI Z87-G45 GAMING.
Mam taki problem, że co pewien czas komputer zawiesza się. Czasami jest to zamrożenie pulpitu i myszki na kilka sekund, po czym wszystko rusza, a czasami sprzęt tak się „zamraża”, że pomaga tylko reset.
Co ciekawe "zamrożenie" występuje tylko przy korzystaniu z pulpitu i najczęściej przeglądarki… Nie wiem czy to przypadek. Wielokrotnie grałem po kilka godzin w wymagające tytuły, obciążając mocno komputer liczeniem gry i nic się nie działało... W grach zero problemów.
Dodam, że czasami obserwuję też "wywalanie się" explorera Windows i jego restart... Kiedyś miałem taki objaw na innym sprzęcie i był problem z pamięciami. Moje nowe, są sprawdzone - w 100% sprawne.

Podejrzewałem złą współpracę Firefoxa i mojego dysku SSD (znalazłem info w sieci) jednak po odinstalowaniu przeglądarki ciągle to samo.
Dwukrotnie wgrywałem nowy BIOS, obecnie mam najnowszy 1.6 i ciągle to samo.

Proszę o pomoc i jakieś podpowiedzi. Jakiś soft do przetestowania ?

Z góry dziękuję i proszę o brak podpowiedzi w stylu: "przeinstaluj system (to było robione), lub zmień sterownik" itp.

Nadmienię jeszcze, że zaczynam podejrzewać jakąś usterkę techniczną ponieważ natknąłem się na prawie identyczny problem użytkownika tej samej płyty w zupełnie innej konfiguracji pozostałych komponentów. Link do tego posta poniżej:
forum.pclab.pl/topic/893141-Komputer-sie-zawiesza/

W duchu się śmieję, że może jak model ma w nazwie "GAMING", to jest  tylko do gier a nie pulpitu. ;)))

Będę bardzo wdzięczny również za odpowiedź techniczną od firmy MSI. Pozdrawiam!

Mój komputer:
PROC INTEL Core i7-4770 3.4GHz LGA1150 BOX
Płyta MSI Z87-G45 GAMING /Z87/SATA3/USB3/PCIe3.0/s.1150/ATX
DDR3 KINGSTON HyperX Predator 8GB Kit (2x4GB)/1866 CL.9
Samsung SSD 830 128 GB SATA 3 (520/320) read/write
Dysk WD WD1002FAEX 1TB WD Black 7200 64MB SATAIII
VGA EVGA GTX770 2GB GDDR5 256bit 2DVI+HDMI+DP PCIe3.0
Zasilacz TAGAN U33II 600W "Super Rock Series"
Wentylator Scythe Ashura (all sockets) (LGA2011)

witek_p

• Generał
  • :
Odp: Z87-G45 GAMING - ZAWIESZA SIĘ.
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2014, 16:17:29 »

Pamięci chodzą na jakich ustawieniach, może płyta źle czyta SPD ?
http://www.kingston.com/datasheets/KHX18C9T2K2_8X.pdf
Spróbuj podbić im z ręki napięcie w biosie na 1,6-1,65V i poobserwuj.

Możesz zapuścić memtesta ale musiałby popracować z kilka godzin.
C2D 8400@4,1GHz | Scythe Mugen | MSI P35 Neo2-FIR | GB GV-R777OC-1GD | 4GB Geil Black Dragon CL4 | VERTEX4 64GB | ST2000DM001 | B7200.7 120 | Samsung SH-S182M | Samsung 226BW | AeroCool PGS VS9 + CFT-560A-12C | Logitech DFP

hania

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Styczeń 2014, 18:38:40 »

Mam ten sam problem na tej plycie
mam najnowszy bios (1,6)

moj konfig
Intel Core i7-4770K Box,3,5 GHZ, 8MB Cache, LGA 1150, VGA   
MSI Z87-G45 Gaming, ATX, Sockel 1150   
Corsair Hydro Series H100i
Gainward GTX 650TI   
8GB-Kit Corsair Vengeance rot PC3-12800U CL8   
Corsair Vengeance C70 PC Gaming Case, Military Green, ohne Netzteil   
be quiet! Pure Power L8 CM 630 Watt   
Samsung SSD 840 Pro 128GB SATA 6Gb/s   
SOUND BLASTER RECON3D FATAL1TY CHAMPION
LG GH24NS bare schwarz

Komp nie jest krecony tylko XMP enabled (8-8-8-24), Karta dzwiekowa/integra na plycie jest wylaczona

probowac reklamowac plyte ?
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2014, 18:45:54 wysłana przez hania »

witek_p

• Generał
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Styczeń 2014, 19:09:39 »

roobix, może u Ciebie problemem jest też SSD:
http://www.purepc.pl/sprzet_pc/pamieci_masowe/nowy_firmware_do_ssd_samsung_830_naprawia_bledy_bsod
http://www.samsung.com/global/business/semiconductor/samsungssd/downloads.html

8GB-Kit Corsair Vengeance rot PC3-12800U CL8   
............
Komp nie jest krecony tylko XMP enabled (8-8-8-24),
To są te pamięci:
http://www.corsair.com/en/memory-by-product-family/vengeance/vengeance-8gb-dual-channel-ddr3-memory-kit-cmz8gx3m2x1600c8b.html
Jak tak to one mają 8-9-8-24 w teorii, ustawiałeś timingi z ręki ?
Wyłącz XMP, ustaw timingi jak wyżej i sprawdź, jak będzie OK to włącz dopiero wtedy XMP
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2014, 19:36:08 wysłana przez witek_p »
C2D 8400@4,1GHz | Scythe Mugen | MSI P35 Neo2-FIR | GB GV-R777OC-1GD | 4GB Geil Black Dragon CL4 | VERTEX4 64GB | ST2000DM001 | B7200.7 120 | Samsung SH-S182M | Samsung 226BW | AeroCool PGS VS9 + CFT-560A-12C | Logitech DFP

roobixx

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Styczeń 2014, 08:56:13 »

Witam Ponownie.
witek_p dziękuję za pierwsze wskazówki i przyznam, że też podejrzewałem te rzeczy.
Jednak.
Pamięci: wczoraj, ponownie, sprawdzone Memtestem przez 3 godziny. 3 przebiegi – 3 razy ok, 0 błędów. Załączam screena z tego testu. Predator to Predator - nie ma zmiłuj się. ;)
Ustawiony mam porfil XMP na 1866 - w nim zasilanie jest automatycznie podniesione na 1.65 V.

SSD - ciągle mam w kręgu podejrzeń, jednak zaraz po zakupie tego Samsunga wgrałem ostatni firmware i ciągle jest aktualny i ostatni. W sofcie Samsunga status dysku jest ok.

Rozważałem jeszcze problem z zasilaniem. Mój zasilacz ma 3 lata i nie ma funkcji wymaganych przez najnowsze procesory Intela – mam na myśli przechodzenie w różne zmienne stany zasilania etc… Pod obciążeniem może dawać radę, a w wspomnianej sytuacji może ma problemy… Jednak po poście Hanii zaczynam się zastanawiać, czy płyta nie ma jakiejś wady lub może źle współpracuje z SSD Sasmung -a… Można powiedzieć, że to już trzecia taka sytuacja na tej płycie, a konfiguracje są inne. Dodatkowo Hania ma model be quiet!-a, który jest nowym modelem, bardzo solidnym i  ma obsługę wszystkich nowych funkcji Inteli…
Zastanawiałem się już nad zakupem innego zasilacza, jednak po poście Hanii na razie tego nie zrobię, bo wydam kolejne pieniądze na sprzęt , który ma być stabilny, a okaże się , że dalej mam problemy.
Zaufałem MSI i mam nadzieję, ze było warto.

Wspólne i podobne komponenty z Hanią,  mamy procesory i UWAGA, dyski mamy podobne…  Hym….Czyżby tutaj coś tkwiło? Hania ma Samsunga 840 Poro czyli model wyższej klasy od mojego i jeden z lepszych, ale z tej samej rodziny…
BIOS mam ustawiony w większości domyślnie, oprócz wspomnianego XMP. Ostatnio w desperacji wyłączyłem w nim funkcje HPET, sprzętowego timera odpowiadającego za komunikację procesora z dyskiem i innymi komponentami. Może w tym obrębie wytworzył się jakiś konflikt z tym SSD… Na tę chwilę komputer ciągle jak żyleta, ale niestety „zwiechy” są nieprzewidywalne więc muszę cierpliwie poczekać korzystając przeglądarki... ;)

Czekam na podpowiedzi forumowiczów i ponawiam prośbę do specjalistów z firmy MSI o sugestie w tej sprawie.

witek_p

• Generał
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Styczeń 2014, 09:30:49 »

Nie sadze że zasilacz się krzaczy przy niskim obciążeniu, tym bardziej Tagan.
A profil oszczędzania energii, masz wszystko na max wydajność ?

roobixx

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Styczeń 2014, 09:45:10 »

Tak. Przy tych "cyrkach" od razu tak profil zasilania ustawiłem.
Coraz bardziej skłaniam się w stronę jakiegoś problem z SSD Samusnga, post Hani mi to unaocznił... Model inny ale rodzina podobna...
Położę system na talerzowcu i protestuję ze 3 -4 tygodnie...
Mimo wszystko jeżeli ktoś ma sensowne sugestie to proszę o pomoc. Może ktoś jeszcze ma podobne doświadczenia ?

Pozdrawiam!

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Styczeń 2014, 09:46:07 »

Może spróbuj podmienić zasilacz na jakiś mocniejszy, sama grafika potrzebuje tyle mocy co twój zasilacz https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=8693.0 , dodaj jeszcze procka, dyski , pamięci i wentylatory więc wychodzi dużo więcej
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2014, 09:48:53 wysłana przez MSI FAE »
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

witek_p

• Generał
  • :
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Styczeń 2014, 09:51:15 »

Może spróbuj podmienić zasilacz na jakiś mocniejszy, sama grafika potrzebuje tyle mocy co twój zasilacz https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=8693.0 , dodaj jeszcze procka, dyski , pamięci i wentylatory więc wychodzi dużo więcej
Eeee, grafika bierze 600W ? to wymagania dla zasilacza przy platformie opartej o taką kartę a nie pobór mocy karty graficznej:

http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=816&rectr_str_numer=15

roobixx

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Styczeń 2014, 09:56:50 »

Grafika na 100% nie. GTX-a 770 mam od dwóch tygodni, a problem mam od 3 miesięcy. Wcześniej był włożony w ten sam konfig GTX 460 i było to samo. Podkreślam też, że Hania ma mocniejszy konfig, grafa tylko słabsza, a dzieje się to samo. :)
No i zgadzam się z Witkiem 600W jest zalecane na cały ogólny konfig, a nie tylko kartę. Zwracam też uwagę,o czym pisałem, że "zwiechy" nie występują w grach, :) a przecież wtedy zasilacz daje z siebie wszystko. Problem jest pod pulpitem, zwykłym korzystaniem z PC-ta, czyli niewielkim poborem mocy w stosunku do trybu w pracy w grach.
Coraz bardziej obstawiam SSD, lub coś z MB...
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2014, 10:39:42 wysłana przez roobixx »

witek_p

• Generał
  • :
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Styczeń 2014, 12:01:20 »

Zanim przeniesiesz system, to spróbuj podpiąć drugi dysk i ustaw na niego plik wymiany, oraz zmienne środowiskowe, czyli katalogi  TMP i TEMP dla systemu i użytkownika (System > Zaawansowane > Zmienne środowiskowe).

Przetestuj kilka dni taką zmianę.

roobixx

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Styczeń 2014, 12:35:01 »

Dokładnie, też mi to sugerowano kiedyś i nie zrobiłem tego.
Wrzucę plik wymiany i te katalogi na talerzowego Caviara Blacka.
Zrobię to przed reinstalacją, potestuję i dam znać.

witek_p

• Generał
  • :
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Styczeń 2014, 13:02:07 »

A co chcesz reinstalować ?

Jak zdecydujesz się przejść na talerzowca, to ustaw z powrotem plik wymiany i TMP i TEMP na C.

Potem zrób sobie na zwykłym jakąś partycję systemową podstawową i Ghostem przeżuć system - 20 min i masz kopię na HDD.

roobixx

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Styczeń 2014, 13:22:09 »

Tak , tak, używam słowa reinstalacja, ale miałem na myśli przerzucenie obrazu przy pomocy Acronisa.
Najpierw przerzucę plik wymiany i zmienne środowiskowe na Caviara. Jeżeli "zmrożonka" będą dalej występować, to wrzucę wszystko tylko na Caviara, żeby sprawdzić i uzyskać odpowiedź czy problem jest z SSD.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Luty 2014, 14:54:12 »

Czy system operacyjny nie obciąża Ci dysku w 100% tak jak to jest w rozwiązaniu https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=8694.0 ?
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2014, 14:56:05 wysłana przez MSI FAE »
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

roobixx

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Luty 2014, 08:33:00 »

Witam.

Nie obciąża, jest ok.

Postawiłem na nowe zasilanie i kupiłem zasilacz be quiet! Pure Power L8 730W 120mm CM 80+ Bronze. Okazało się, po dokładnym sprawdzeniu faktury, że poprzedni zasilacz Tagan miał już 5 lat... :)
Po wymianie na tę chwilę jest wszystko dobrze. Torture test z Pirime95 katował mi maszynę ponad pól dnia - wszystko działało stabilnie i bez problemów.  Kilka godzin grania w ultra ustawieniach w nowe tytuły gier też nie robią wrażenia na moim komputerze.

Muszę poobserwować go w zwykłym codziennym użytkowaniu, bo zawieszenia występowały właśnie wtedy w sposób rożny i nieprzewidywalny.
W związku z wymianą zasilacza system testowo jest ciągle na SSD. Jeżeli zawieszenia pojawią się ponownie to ostatnią opcją będzie "zabawa" w przerzucanie plików z SSD na dysk talerzowy. Przewiduję niestety, że może tak się zdarzyć w związku z tym, ze Hania ma zasilanie nowe, a też miała podobne problemy...

Z dodatkowych rzeczy przełączyłem jeszcze drugi dysk (talerzowy) z 3 kontrolera SATA III na nr 2 oraz zamieniłem kabel transmisyjny SATA SSD-ka. Dyski musiałem przepiąć bo już po tym poście maszyna zaczęła mi dodatkowo wariować i nie chciała się bottować - BIOS zatrzymywał się na komunikacie "A2"...
Okazało się, że rozruch wstrzymywał Caviar na kontrolerze nr 3. Gdzieś na forum spotkałem się z tym problemem "A2" i zrobiłem jak radzono czyli przełączyłem dysk na inny kontroler. Zastanawiam się, czy te zawieszenia się podczas użytkowania nie robiły się właśnie przez jakiś kłopot podłączenia drugiego dysku... Ech...

Dobrze, że problem nie trafił na laika bo by się już chyba załamał. :) Ja traktuję sprawę jak wyzwanie. Chociaż po dodatkowych cyrkach z błędem "A2" miałem już ochotę huknąć blaszaka. ;)

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Luty 2014, 11:42:53 »

Czyli wymiana zasilacza pomogła  ;D

MSI FAE Poland

roobixx

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Luty 2014, 12:29:11 »

Myślę, że tak. :) Na pewno dam znać za jakiś czas po :o testach. :o

Pozdrawiam! :)

hania

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Luty 2014, 10:21:10 »

Wymieniłem płytę na Asusa Z87 pro
w ciągu 2 dni nie było żadnych padak/zamrozen

roobixx

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Luty 2014, 11:47:33 »

Witam.
Od wymiany zasilacza minęło już 2 tygodnie. Muszę przyznać, że od tej pory nie mam żadnych problemów z ścinaniem i  zamrażaniem się maszyny pod pulpitem. Myślę , że jeszcze z 2 tygodnie i będę miał 100% pewności, wtedy potwierdzę ostatecznie.
Co do sytuacji z problemami bottowania i komunikatem „A2” to muszę „pogratulować” twórcom BIOS-u „dzieła” z numerkiem 1.6.
Nie dość, ze miałem problem od którego powstał ten post, to dodatkowo zafundowałem sobie nowy w postaci wgrania BIOSU 1.6.
Przez ten BIOS  dodatkowo katowałem się z przełączaniem dysków, wymienianiem kableków i miałem kupę dodatkowej „zabawy” w rozkręcanie, a problem był software-owy, mimo komunikatu z BIOS-u o problemie sprzętowym.
„Niestabilność”  BIOS a 1.6 do Z86-G45 GAMING to tak delikatnie określając. Krzaki i błędy jak zobaczyłem w biosie  pewnego razu po kolejnej walce z „A2” to przechodzi ludzkie pojęcie. W sekcji do ustawień bottowania same symbole bez sensu. Poobcinane menu, znaki bez ładu i składu. (Później zamieszczę zdjęcia z tego).  Myślałem, że dodatkowo mam uszkodzoną kość do BIOSu…
Na szczęście po przeczytaniu posta „mikagosz”-a  i wgraniu wcześniejszego BIOS-u 1.5 wszystko wróciło do normy i mogę cieszyć się dobrze działającą, super wydajną maszyną!
Okazało się, że wersja 1.6 jest kompletną pomyłką.  Wiem to dzięki postowi: https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=8291.0

Dziękuje Witkowi i pozostałym za pomoc w naprowadzeniu na rozwiązanie tego problemu!!!

Płyta jest naprawdę fajna i szkoda by mi było żegnać się z nią, choć rozważałem już tez kupno MB innego producenta…
Jednak jak to bywa z PC-tami splot różnych przypadków doprowadził do problemów.
Nowy komputer = nowe problemy. 
PS
Czy można zgłosić na Tajwan, do centrali problemy z BIOS-em 1.6 ? Głosów jest już dość dużo w tej sprawie. Serwis będzie miał mniej problemów a i domowi użytkownicy, którzy w poszukiwaniu stabilności i wydajności sięgają po najnowsze aktualizacje producenta również…
BIOS ciągle wisi na stronie MSI…

roobixx

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Luty 2014, 19:44:27 »

Witam. :)

Komputer stabilny, zero problemów.

Załączam, to o czym wspominałem wcześniej, zdjęcia trzech ekranów BIOS-a 1.6, są już z ostatniego etapu, przed flashowaniem na BIOS wcześniejszy 1.5. Przez długi czas BIOS 1.6 wyglądał normalnie,oczywiście jak już się udało się do niego wejść po przebrnięciu prze błąd A2.

Załącznik 01 dwa ekrany z menu BIOS-a czyli KOSMOS
Załącznik 02 cóż za kolejne "ciekawe" opcje i komunikaty w menu, po tym już się nie zastanawiałem żeby wrócić do 1.5. Dobrze, że się udało.
Na BIOSIE 1.5 wszystko jak na profesjonalnej maszynie. Jak na razie!  :P
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2014, 20:34:41 wysłana przez roobixx »

roobixx

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Luty 2014, 20:21:41 »

[ Gdzie są te "screeny" ??? Jakoś nic nie widać ?  -  Lzep ]

Jesteś zalogowany? :)

Lzep

• Generał
  • :
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Luty 2014, 20:53:53 »

Chyba nie wiesz co robisz ? Usuwasz do Kosza wpis moderatora z głupawym komentarzem   >:( :
[ Gdzie są te "screeny" ??? Jakoś nic nie widać ?  -  Lzep ]

Jesteś zalogowany? :)
Co to ma znaczyć ? Narażasz się na poważne konsekwencje -> Ostrzeżenia od Moderatora
Jestem zalogowany i żadnych obrazków nadal nie widzę, więc nie wciskaj tu ciemnoty !

Lzep
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2014, 21:20:17 wysłana przez Lzep »
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4
----------------------------
Your Time Is Gonna Come ...

roobixx

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Luty 2014, 21:08:19 »

Nie wiem o co chodzi. Załączyłem we wcześniejszym poście i u mnie po zalogowaniu ciągle pokazuje, że są.
Załączam jeszcze raz. Czy teraz można je odczytać ?  Wcześniej tak samo załączyłem na str. 1 ekran z memtest-a i chyba jest widoczny?

Lzep

• Generał
  • :
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Luty 2014, 21:28:57 »

Nic nie załączyłeś, to i nic nie widać ! W podglądzie Twoich postów nigdzie nie ma wstawiania grafiki - coś Ci się pomieszało !
Jak się to robi jest np. tu -> https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=814.0
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4

roobixx

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Luty 2014, 21:36:23 »

Używałem waszego mechanizmu na forum do wgrywania zdjęć. Nawet bawiłem się w odpowiednie wielkości plików. I z tego co widzę to tylko jak na siebie się zaloguję to widzę umieszczone zdjęcia. 

« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2014, 22:19:23 wysłana przez roobixx »

Lzep

• Generał
  • :
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Luty 2014, 18:19:24 »

No cóż, jak widać nadal nie umiesz umieszczać zdjęć na Forum !

A za to, że usunąłeś kilkanaście swoich postów z tego wątku (odtworzyłem z Kosza), czyniąc go całkowicie nieczytelnym wyciągnę konsekwencje !
Ponieważ jako wielce obrażony na Forum i moderatora zgłosiłeś swoją decyzję -> "Konto oczekuje na zatwierdzenie do usunięcia", to ja jednak dam Ci szansę na otrzeźwienie i powrót w lepszej kondycji psychicznej -> blokada konta na 30 dni.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Luty 2014, 08:34:33 »

Nie wiem o co chodzi. Załączyłem we wcześniejszym poście i u mnie po zalogowaniu ciągle pokazuje, że są.
Załączam jeszcze raz. Czy teraz można je odczytać ?  Wcześniej tak samo załączyłem na str. 1 ekran z memtest-a i chyba jest widoczny?

Zdjęcia są widoczne, najlepiej używać przeglądarki Chrome

MSI FAE Poland

Lzep

• Generał
  • :
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Luty 2014, 12:35:15 »

Zdjęcia są widoczne, najlepiej używać przeglądarki Chrome
Używam FF i nie mam zamiaru jej zmieniać - może tak MSI (webmaster ?) coś by poprawiło, aby zdjęcia, filmy itd były widoczne przez najbardziej popularne przeglądarki ?
Oczywiście zdjęć w tym wątku nie widzę - ale w innych i owszem - ciekawe od czego to zależy ?
« Ostatnia zmiana: 26 Luty 2014, 12:38:28 wysłana przez Lzep »

witek_p

• Generał
  • :
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Luty 2014, 13:17:15 »

Tutaj są zdjęcia w załączniku i ja je widzę - FF 27.0.1