Autor Wątek: MSI Z87-GD65 Gaming. NIE DZIAŁA PRZYCISK OC GENIE  (Przeczytany 2472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grzesiek.

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI Z87-GD65 Gaming. NIE DZIAŁA PRZYCISK OC GENIE
« dnia: 23 Styczeń 2014, 15:43:03 »

Witam
Mam taki problem z nową płytą główną MSI z87- gd65gaming mianowicie nie działa przycisk OC GENIE, po wciśnięciu świeci się ale ustawienia procka się nie zmieniają. Sama funkcja działa po włączeniu jej w BIOSIE. Dodam że wgrałem najnowszą wersję biosu 1.8. Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić?

soplus

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: MSI Z87-GD65 Gaming. NIE DZIAŁA PRZYCISK OC GENIE
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2014, 07:07:49 »

A jak masz ustawione w Biose OC Genie? Przez przycisk czy bios? Swoją droga to i tak tylko bajer, poczytaj i podkręć ręcznie.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: MSI Z87-GD65 Gaming. NIE DZIAŁA PRZYCISK OC GENIE
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Luty 2014, 08:35:36 »

Witam
Mam taki problem z nową płytą główną MSI z87- gd65gaming mianowicie nie działa przycisk OC GENIE, po wciśnięciu świeci się ale ustawienia procka się nie zmieniają. Sama funkcja działa po włączeniu jej w BIOSIE. Dodam że wgrałem najnowszą wersję biosu 1.8. Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić?

A jaki posiadasz procesor ?
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland