Autor Wątek: MSI RADEON 270X GAMING "Steroniki ekranu przestały działać..."  (Przeczytany 1925 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

desti2

• Szeregowiec
  • *
  • :

Witam  jakiś  czas temu(około miesiąca) zakupiłem  nowego  PC:
Procesor Intel Core I5-4570 3.2GHz
Płyta główna MSI B85-G43
Dysk Seagate Dysk Seagate 1TB
Zasilacz SilentiumPC Deus 500W
Karta graficzna MSI R9 270X GAMING 2GB
Pamięć GoodRam DDR3 4096MB
Windows 7 64 bit
I  od  początku miałem tylko jeden  problem przy oglądaniu  filmu w  ciągu 1,5h trwania  filmu  wyskakuje 3 razy "sterowniki ekranu przestały odpowiadać ale odzyskału sprawność....", ekran  robi  się  czarny  a przeglądarka  przestaje  odpowiadać(wszystko jest na  biało). Wtedy wyłączam  ją i uruchamiam ponownie i śmiga. W grach to też  wywala  ten  błąd  ale  nie  tak  często jak przy  filmach(tutaj  ratuje  to samo wyłączyć gre i włączyć ekran  jest czarny wtedy). Próbowałem  różnych sterowników od  tych  z płyyki , przez te ze  strony AMD i ze  strony  MSI, próbowałem też amd_catalyst_13.11_beta9_5. Próbowałem  także tego  programu Live Update 5, lecz  i  to  nic  nie pomogło  już  nie wiem  co mogę  zrobić  proszę  o pomoc .

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

desti2

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: MSI RADEON 270X GAMING "Steroniki ekranu przestały działać..."
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Styczeń 2014, 20:54:45 »

Gdzie  w tym  temacie  odpowiedzi ?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Styczeń 2014, 08:51:06 »

Jaki masz numer seryjny ??

Jeśli masz  s/n  z oznaaczeniem 03S: 602-V303-03SB1311000000

Zaktualizuj VBIOS: 03S- https://www.dropbox.com/s/9vv19awpnazdddc/R9%20270%20Gaming%2803S%29.zip
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

reque33

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Wrzesień 2016, 15:59:55 »

Jak zaktualizowac  bios za pomoca tych plikow ? Da sie to zrobic w programie  UEFI BIOS Updater?

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Wrzesień 2016, 18:06:39 »

Jak zaktualizowac  bios za pomoca tych plikow ? Da sie to zrobic w programie  UEFI BIOS Updater?
Zacznijmy może od Twojego SN.
Oraz podaj aktualną wersję vBIOS (plik). Zrzuć tak jak poniżej pokazane, wrzuć na Dropboxa czy coś podobnego i podaj link do pliku.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.