Autor Wątek: spadek wydajnoesci przy podlaczeniu do telewizora samsung gt70 dragon ed  (Przeczytany 508 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mcmatyja

• Szeregowiec
  • *
  • :

Z gory zaznaczam ze jestem noobkiem jezeli chodzi o wiedze na tematy zwiazane z podlaczeniem laptopa do telewizora kablem hdmi.Mam problem mianowiecie gt 70 ma 2 karty intel i gf 780  podłaczylem laptopa do telewizora Samsung UE40ES6200 i tak jeśli i kg intel dziala jest wsio w porzadku mam 60hz przy full hd natomiast jezeli odpalam gierki o duzych wymaganiach gdzie wlacza sie gtx 780 spada mi odwierzanie z 60 hz do 24hz nie wiem co jest  5 prosze o  pomoc wiem ze sa tu ludzie ktorzy znaja sie na rzeczy,jeszcze jedno wczesniej mialem laptopa hp seri 6k i smigalo wszystko ok a teraz mam rakiete  i mam w grach straszny problem a jak uzywam samego laptopa wsio smiga na max detalach niewiem czy ten tv jest cienki czy ja cos zle ustawilem prosze o pomoc,dodam jeszce wlaczylem tryb gry w tv nic niepomoglo wlaczylem tryb dynamic tez nic poprostu skonczyly mi sie pomysly w ustawieniach GF nieda sie zmienic odswierzania  podam jeszcze ze posiadam gtx 780  intel 7 4 gen 16 gb ram.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: spadek wydajnoesci przy podlaczeniu do telewizora samsung gt70 dragon ed
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Styczeń 2014, 09:53:49 »

Pracujesz na zasilaniu z baterii czy sieciowym ?
Jaki masz system operacyjny?
Jaka jest wersja BIOS i EC ? (Wejdź do BIOS klawiszem DEL >> zakładka MAIN >> pod zakładka System Information)
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland