Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Member Center System Maintenance Announcement (July 19, 2021, GMT+8)

There will be a scheduled system maintenance from 10:00 AM to 12:00 Noon on July 19,2021 (GMT+8).

Date and Time:
July 19, 2021 10:00 to July 19, 2021 12:00 (GMT+8)

During the maintenance procedure, the Dragon Center will keep run but might not be able to log in MSI Member center. We appreciate your patience and sincerely apologize for any inconvenience caused.

Thank you for your understanding and support,
MSI

Autor Wątek: P4N Diamond - czy wytrzyma takie chłodzenie  (Przeczytany 1303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RAFÁ

• Szeregowiec
  • *
  • :
P4N Diamond - czy wytrzyma takie chłodzenie
« dnia: 13 Luty 2006, 08:38:39 »

Mam pytanie odnośnie jednej z Waszych płyt głównych a mianowicie modelu P4N Diamond, chciał bym zamontować na niej coolerek pod procesor : (opis poniżej) ale nie wiem czy się wyrobię wokół podstawki oraz czy ta płyta wytrzyma taki ciężar (695 g). Bardzo proszę o pilną odpowiedź.
Chciał bym także się dowiedzieć czy istnieje możliwość zakupienia bezpośrednio u państwa dwuch kart graficznych GF 7800 GTX 512 oraz wymienianej powyżej płyty głównej. Jeśli tak proszę o podanie jak mogę kupić ten sprzęt i ile taniej (kukując bezpośrednio u producenta) mnie to wyniesie.

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Rafał Kowalczyk

Thermaltake Sonic Tower 4-in-1 0 dBa !!!

Opis produktu:

Thermaltake Sonic Tower 4-in-1 0 dBa !!!

Nowy pasywny zestaw chłodzący w wydaniu firmy Thermaltake. Od swojego starszego pierwowzoru różni go wielkość, uniwersalność - teraz pasuje na wszystkie dostępne podstawki, oraz wydajność. Dodatkowo, jeśli ktoś zechce zainstalować na tym radiatorze wentylator to nie bedzie z tym najmniejszego problemu, gdyż producent w zestawie dostarcza klipsy do mocowania wentylatorów 120x120mm.
Dla optymalnych temperatur zaleca się mieć wentylacje w obudowie (wentylator z tyłu).

Dane techniczne:
Wymiary: 112 x 112 x 150 mm
Ilosć heatpipe: 3 w kształcie litery "U"
Materiał: miedź & aluminium
Waga: 692 g
Przeznaczenie:
- Intel P4 socket 478 -wszystkie modele
- Intel P4 socket 775 -wszystkie modele
- AMD Athlon 64 & Athlon 64 FX - wszystkie modele
- AMD Athlon XP & Sempron - wszystkie modele
Cechy specjalne: Gęsty radiator - 110 listków

« Ostatnia zmiana: 13 Luty 2006, 08:54:06 wysłana przez webmaster »