Autor Wątek: MSI Z77A G45 GAMING sklep nie chce wysłać płyty do serwisu  (Przeczytany 4299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iceman2003

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI Z77A G45 GAMING sklep nie chce wysłać płyty do serwisu
« dnia: 29 Sierpień 2013, 11:06:35 »

Witam, mam taki problem. W płycie nie działa karta sieciowa, system jej nie wykrywa, płyta miała może 3 tygodnie kiedy to się stało. Odesłałem ją do sklepu w którym została zakupiona, sklep po oględzinach stwierdził, cytuję:

"odpowiedź: 2013-07-31 10:07

Witam, Otrzymaliśmy od Pana na reklamacje MSI Z77A-G45 GAMING, urządzenie posiada uszkodzenie mechaniczne. W płycie głównej jeden radiator "lata luźno" a piny są powyginane. W związku z powyższym nie możemy towaru przyjąć i skierować do serwisu. Proszę wskazać adres na jaki mamy odesłać produkt bez naprawy. "

Rzekome "powyginane piny" są pinami w podstawce, nie wiem czemu w tym modelu połowa pinów dopasowuje się do procesora i wyglądają jak wygięte, dorzucam zdjęcie().

Byłem zmuszony kupić drugą płytę, taką samą, nowa płyta przed montażem ma piny rzeczywiście proste, ustawione pionowo, zainstalowałem procek, ściągnąłem go i połowa pinów jest wygięta.
Radiator lata luźno, poluzowana śrubka od radiatora i tyle, nie zauważyłem tego przy montażu bo mi nic nie latało, latać to zaczął radiator jak płyta wróciła ze sklepu gdzie ją reklamowałem i nie uważam żeby to było uszkodzenie mechaniczne, co mam zrobić, poradźcie bo przepychanka ze sklepem trwa już miesiąc.