Autor Wątek: GT70 - karta internetowa  (Przeczytany 1962 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krieg

• Szeregowiec
  • *
  • :
GT70 - karta internetowa
« dnia: 26 Czerwiec 2013, 18:00:15 »

Witam, nie znalazłem nigdzie indziej więc piszę tutaj, jeżeli przeoczyłem podobny temat, to upraszam o wybaczenie.

Mój problem polega na tym że rozłącza mi się internet, i obawiam się iż nie ma to nic wspólnego z routerem, Na drugim laptopie (hp) działa bezbłędnie.
próbowałem reinstalacji przeglądarki, tudzież innych przeglądarek, restartów itd. itp,

Wygląda to tak ,że podczas ładowania się strony pojawia się informacja że strona nie może zostać załadowana, po chwili łączy się ponownie z internetem, strona się ładuje i tak w kółko. 
w tym samym czasie ładuję te same strony na innym laptopie i wszystko działa.
czy mogłem coś pominąć, czy raczej odnieść moje GT70 do serwisu?
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2013, 18:18:26 wysłana przez Lzep »

Lzep

• Generał
  • :
Odp: GT70 - karta internetowa
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwiec 2013, 18:24:12 »

1) Przeniosłem do właściwego działu - przecież masz notebook, który ma swoje miejsce w serii Gaming !
2) Poprawiłem temat - ma w nim być nazwa produktu ->  Regulamin, pkt.IV.3
3) Nie ma kart internetowych - są karty sieciowe ! Stąd wniosek, że nie masz pojęcia o konfiguracji karty sieciowej itd. - może jakiś kumaty kolega pomoże ?
4) Serwis zapewne nie wiele pomoże - stwierdzi, że sprzęt jest sprawny, a użytkownik nie ma pojęcia jak go użytkować !

Pozdr.  :)
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2013, 18:40:47 wysłana przez Lzep »
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4
----------------------------
Your Time Is Gonna Come ...

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec 2013, 12:16:29 »

Proszę odznaczyć we właściwościach karty sieciowej "wyłącz w celu oszczędzania energii"
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

Krieg

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2013, 06:29:08 »

Dziękuję za poradę, od kilku chwil działa i nie rozłączyło. Jestem wdzięczny.

Panu lzep też jestem wdzięczny za naprowadzenie mnie na treść regulaminu.
a to czy jest to karta sieciowa czy internetowa to czysta semantyka, bo wiadomo o co chodzi, w końcu domyśliłeś się czyż nie?
A odnośnie punktów 3i4 Nie mam pojęcia o konfiguracji kart sieciowych a czy muszę mieć? Poszedłem do serwisu i wyobraźcie sobie że pracujący tam technik powiedział : stary, kupiłeś 4letni pakiet pełnej pomocy technicznej i nawet jeżeli musiałbym za każdym razem klikać ikonę włączania i wyłączania internetu, to nie ma sprawy, wpadnij ze sprzętem!

Z tym że serwis jest w norwegii, gdzie mieszkam a serwisanci w polsce to pewnie takie kozaczki-cwaniaczki jak lzep...

Lindoo

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Lipiec 2013, 07:17:28 »

Dziękuję za poradę, od kilku chwil działa i nie rozłączyło. Jestem wdzięczny.

u mnie nic to nie dalo
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec 2013, 09:55:13 wysłana przez Lzep »
coraz bardziej popularne są kradzieże paliwa w Polsce. zobacz co możesz zrobić, aby się tego ustrzec.

Blade_Runner

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Lipiec 2013, 01:01:57 »

Również miałem problem z rozłączającym się WiFi ale od ponad tygodnia działa stabilnie (mam Win8 x64), może to także innym pomoże: http://forum-pl.msi.com/index.php?topic=7899.msg32178#msg32178

Swoją drogą panowie z MSI, czyżby sterownik Radio Switch był potrzebny w Windows 8 tylko jeżeli BIOS laptopa jest w wersji Win8 (UEFI)? Może rozjaśnicie tę kwestię?