Autor Wątek: cx 61 problem z wifi  (Przeczytany 6912 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nariox

• Szeregowiec
  • *
  • :
cx 61 problem z wifi
« dnia: 30 Kwiecień 2013, 03:40:23 »

Witam! Od 2 m jestem posiadaczem MSI CX 61.
Początkowo z laptopem nie występowały żadne problem. Po pewnym czasie zaczęło przerywać połączenie wifi, wystarczyło poczekaj kilka sekund i wracało.Później doszło do tego zrywanie połączenia, jego zawieszanie i w ogóle  kosmos, nic nie można było zrobić i nie pomagało włączanie/wyłączani trybu samolotowego, odświeżanie routera itp.. A nawet jeśli to tylko na kilkanaście sekund. Jednym słowem kaplica. Internet potrafił chodzić normalnie przez poł dnia a potem sie coś chrzaniło i zrywało połączenie. Na kablu, wszystko pracuje elegancko. Myślałem ze to wina Routera, więc kupiłem nowym TP - Link  tl-wn740n. Niestety dalej to samo. Moc sygnału odczytywana za pomocą  Inssidera bardzo sie waha. gdy internet jest stabilny to jest to - 60 dBm. Natomiast jak się wiesza, to skacze nawet do -90  kilka razy w ciągu minuty.
Użeram się z tym już kilka tygodni i mam dość. Drugi laptop siostry działa prawidłowo,nawet stara n95 się łączy i nie ma z nią problemów. Sterowniki do intel centrino  n-135 tez zaktualizowane,ale nie pomogło.

[ Przeniosłem wątek do właściwego działu - przy okazji popraw pisownię, bo tu aż roi się od "byków" - na Forum piszemy po polsku -> Regulamin, pkt.IV.8. - Lzep ]
« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień 2013, 13:55:17 wysłana przez Lzep »

dami881

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: cx 61 problem z wifi
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipiec 2013, 02:56:47 »

Miałem to samo u mnie problemem był program do modemu 3G . Wyłapałem go jak pojawiał się w procesach i wtedy rozłączało mi neta.Ewentualnie ustaw statyczne IP , czasami pomaga.

Pozdrawiam

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Sierpień 2013, 16:12:32 »

Jaki posiadasz system operacyjny ?
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

gienekhonda

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Październik 2013, 03:26:30 »

Wracam do tematu, mam ten sam problem w moim przypadku to Windows 7 64-bit.
Co zrobić ?

Qarci

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Listopad 2014, 23:47:11 »

Mineło sporo czasu , ale problem mam obecnie taki sam a nigdzie nie ma rozwiązania tego problemu. Czy ktoś może podać jak ten problem rozwiązać albo gdzie szukać rozwiązania?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Listopad 2014, 21:13:41 »

Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

Qarci

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Listopad 2014, 02:29:28 »

Pytanie kontrolne, bo chce aby wszystko było poprawnie zainstalowane, czy mam usunąć najpierw stary sterownik, po czym ten nowy zainstalować, czy mogę od razu zainstalować ten nowy sterownik, bez odinstalowania tego starszego?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Listopad 2014, 16:13:02 »

Najlepiej odinstalować stary sterownik , zrobić restart, zainstalować nowy i znów zrobić restart.

MSI FAE Poland

Długi

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Maj 2015, 19:04:27 »

Witam,
Chciałbym odświeżyć temat gdyż mam ten sam problem.
Laptop MSI CX61 20D - identyfikator karty wifi: PCI\VEN_10EC&DEV_8723&SUBSYS_21141A3B&REV_00
Podczas połączenia poprzez wi-fi z routerem TP-Link TD-W8951ND co chwila rozłączane jest połączenie. Próbowałem sterownik z linku powyżej ale problem nie ustał. Bardzo proszę o pomoc. To bardzo frustrujące.

sarin15

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Marzec 2016, 03:59:20 »

Witam. Jak nie ma problemów z routerem to wyłącz oszczędzanie energii na karcie.

stracho

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Grudzień 2016, 13:51:23 »

Witam,
Miałem podobne problemy, mi pomogło zainstalowanie najnowszych sterowników bezpośrednio ze strony intela.
GP60 2PF Leopard Pro/ CX61
8GB RAM
Intel Core i5-4210H
NVIDIA GeForce GTX 850M + Intel HD Graphics 4600
SSD 120GB mSATA + 500GB