Autor Wątek: GE 600 Pęknięte zawiasy i niedziałające klawisze  (Przeczytany 1294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GVirus

• Szeregowiec
  • *
  • :
GE 600 Pęknięte zawiasy i niedziałające klawisze
« dnia: 05 Kwiecień 2013, 12:23:20 »

Od miesiąca przestały działać mi klawisze W S X 2 I Caps Lock, a na dodatek prawy zawias ekranu urwał się a lewy jest już pęknięty. Ekran zaczyna mi spadać, nie mogę nigdzie przewieść laptopa bo nie da się go zamknąć, jeszcze chwile i urwie się na amen i trzeba go będzie trzymać na rękach. Gwarancja dawno se skończyła, nie wiem czy laptopa opłaca się oddać do serwisu MSI. Nie wiem co zrobić, proszę doradźcie mi coś z tym fantem zrobić.

Pozdrawiam

ciomasta

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: GE 600 Pęknięte zawiasy i niedziałające klawisze
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Kwiecień 2013, 13:14:45 »

MSI czy inny Serwis i tak będziesz musiał zapłacić :) Więc najlepiej daj do serwisu u siebie i dowiesz się ile to będzie kosztować, na pewno  mniej niż musiałbyś wysyłać do MSI (płacić za kuriera itd) .

PS. CO do pęknięcia zawiasu ( plastik) to chyba będzie wymiana obudowy, lub skleić :D

GVirus

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: GE 600 Pęknięte zawiasy i niedziałające klawisze
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Kwiecień 2013, 13:53:12 »

można skleić ale to raczej nie pomoże bo pęknął metal który jest przykręcony do klapy, i właśnie nie wiem czy na miejscu naprawią takową usterkę, pewnie w serwisie MSI mają części zamienne i tak jak mówisz najlepiej to jutro podejdę lub zadzwonię do miejscowego serwisu i zorientuje się co i jak.
PS. Mogę podesłać zdjęcia uszkodzonego zawiasu