Autor Wątek: Problem z MSI MEGA Player 522BT  (Przeczytany 4198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ezechiel

• Szeregowiec
  • *
  • :
Problem z MSI MEGA Player 522BT
« dnia: 28 Styczeń 2006, 21:36:05 »

Witam. Chcialem sie poradzic uzytkownikow tego forum w sprawie problemu ktory mnie napotkal. Posiadam odtwarzacz mp3 firmy MSI MEGA Player 522BT ktory posiada slot na karty mmc/sd. Zakupilem karte MMCplus firmy Kingston o pojemnosci 512mb. Na stronach MSI jaki Kingston'a bylo wyraznie napisane ze ten odtwarzacz czyta karty tej firmy i o tej pojemnosci. Gdy wrzucilem ta karte do odtwarzacza okazalo sie ze ja widzi ale zarazem nie widzi...;/ W playlist (na odtwarzaczu) jest wyraznie napisane ze obok pamieci wbudowanej pojwail sie nowy nosnik SD/MMC, lecz jak podlaczam pod komputer i klikam na dysk H (niby ta karta) to pokazuje sie komunikat ze Dysk jest niegotowy ;/ Chcialbym sie Was poradzic czy jest na to jakies rozwiazanie, abym mogl korzystac w pelni z dobrodziejstw tej karty? ;] PS: Karte formatowalem juz na Noki6600 ale dalej jest to samo.

Lzep

• Generał
  • :
Odp: Problem z MSI MEGA Player 522BT
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2006, 01:37:12 »

Karte formatowalem juz na Noki6600 ale dalej jest to samo
A dlaczego na Nokii a nie na na swoim sprzęcie ? - powinieneś mieć jakieś oprogramowanie do tego playera !
Ja co prawda nie mam takiego sprzętu, ale używam pendrive-a i do niego jest płytka CD z oprogramowaniem które umożliwia formatowanie, dzielenie na część szyfrowaną i nie i takie inne bajery. Poszukaj może nie wiesz co masz ?
Pozdr.  :)
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4
----------------------------
Your Time Is Gonna Come ...

Ezechiel

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Styczeń 2006, 18:10:15 »

Niestety MSI nie pofatygowalo sie i na plytce dolaczonej z odtwarzaczem zamiescili sterowniki do odtwarzacza, programik do robienia wlasnego loga oraz instrukcje (ktorej nie chcialo im sie wydrukowac). Mam 2 takie karty z ktorej wlasnie jedna sformatowalem, ale niestety nie widzi obu. Wiec wina w sformatowaniu nie lezy.

witek_p

• Generał
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Styczeń 2006, 22:35:08 »

.....  Na stronach MSI jaki Kingston'a bylo wyraznie napisane ze ten odtwarzacz czyta karty tej firmy i o tej pojemnosci......
Możesz dać linki do tego ?
Masz najnowszy firmware ?
Czy zaistalowałeś przed podłączenim do komputera sterowniki ? widziałem że na www.msi.com.tw jakieś tam do 522BT są. Pamiętam że z telefonami i niektórymi urządzeniami usb tak jest że najpierw trzeba wrzucić stery a potem podpiąć do kompa, może właśnie z tym playerem tak jest. Jak masz możliwość skorzystać z innego kompa to zainstaluj najpierw sterowniki a potem podepnij, na twoim może wtedy trzeba będzie ręcznie z rejestru coś wygrzebać, ale to dalszy problem.
C2D 8400@4,1GHz | Scythe Mugen | MSI P35 Neo2-FIR | GB GV-R777OC-1GD | 4GB Geil Black Dragon CL4 | VERTEX4 64GB | ST2000DM001 | B7200.7 120 | Samsung SH-S182M | Samsung 226BW | AeroCool PGS VS9 + CFT-560A-12C | Logitech DFP

Ezechiel

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Styczeń 2006, 03:32:51 »

Link jest Tutaj
Firmware posiadam najnowszy (1.04.00B).
Tak, sterowniki do tego urzadzonka instalowalem przed jego podpieciem pod komputer. Sprawdzalem rowniez na drugim komputerze ale dalej bylo to samo. Probowalem rowniez sformatowac ta karte z poziomu Windows'a ale w opcji zarzadzania dyskami domyslny dysk kart (pojawiajacy sie po podpieciu odtwarzacza) jest niewidoczny.