Autor Wątek: U135DX - w trakcie recovery w połowie komputer się restartuje  (Przeczytany 1622 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pr_szym

• Szeregowiec
  • *
  • :

Witajcie,
Mam dosyć poważny problem, który uziemił mi obecnie netbooka, a nie mam już więcej pomysłów jak to naprawić.
Otóż postanowiłem zastąpić na swoim netbooku fabrycznie zainstalowany Windows XP na Windows 7 - niestety nie byłem zadowolony z wydajności i postanowiłem powrócić do starego dobrego XP. Chciałem zatem przywrócić stan fabryczny dzięki ukrytej partycji dysku z systemem. Robiłem wszystko zgodnie z rozwiązaniem z tego wątku: http://forum-pl.msi.com/index.php?topic=7832.0 ale niestety, w trakcie robienia recovery mniej więcej w połowie procesu, po około 10 minutach od jego rozpoczęcia netbook się restartuje i chce robić recovery od nowa.

Czy ktoś ma może jakiś problem jak temu zaradzić? Bardzo liczę na szybką odpowiedź, bo co prawda dysponuję tez komputerem stacjonarnym, ale stacjonarnego ze sobą na uczelnie nie wezmę ;-/

Pozdrawiam

P.S.
dodam jeszcze, że za pomocą Paragon Backup & Recovery ustawiłem partycję z recovery jako aktywna, oraz utworzoną partycję OS_Install o wielkości 40960 MB oraz drugą partycję z reszty pojemności dysku o nazwie DATA. Partycję OS_Install najpierw ustawiłem jako nieaktywną, zaś gdy pierwszy raz nie udało się zrobić recovery, to zmieniłem ją na aktywna, ale nadal recovery w połowie restartuje netbooka :-(
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad 2012, 12:51:53 wysłana przez pr_szym »