Autor Wątek: U270 i problem z wifi  (Przeczytany 2609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maciejwr

• Szeregowiec
  • *
  • :
U270 i problem z wifi
« dnia: 14 Listopad 2012, 10:38:43 »

Witam
W styczniu tego roku kupiłem MSI Wind U270-214XP, Od pewnego czasu mam problem z wifi.
Próbowałem już instalacji różnych linuksów oraz na próbę windowsa, ale problem nadal jest widoczny w codziennym użytkowaniu. Na co dzień korzystam z ubuntu.

Codziennie, przeważnie wieczorem podczas korzystania z laptopa mam przerwy w internecie, router mam w pokoju obok. Żony laptop działa bez problemu, starszy co miałem, także nie miał takiego problemu.
Niby koło zegara pokazuje pełny zasięg wifi, a internetu przez kilkanaście, kilkadziesiąt sekund niema. I tak praktycznie codziennie. Muszę dopiero kliknąć połącz jeszcze raz i na chwile znowu jest internet, ale za kilka minut jest to samo. Dziwnym trafem zauważam to najczęściej wieczorami, czasami z rana :/ router też już wymieniałem na próbę.
Po drugie ledwo wyjdę za drzwi domu, zasięgu już niema (pewnie słaba karta wifi).

Obawiam się tego, ze jak wyśle na gwarancje i sprawdzicie to nie zauważycie problemu przy krótkim testowaniu, i będę musiał ponieść koszty. Czy mieliście już na gwarancji podobne objawy u innych klientów ?

Dziękuje za odpowiedź

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: U270 i problem z wifi
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2012, 15:54:23 »

Proszę zaktualizować sterowniki do najnowszej wersji.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

maciejwr

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: U270 i problem z wifi
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Listopad 2012, 16:16:58 »

W ubuntu są nowsze sterowniki ? Nie instalują się one automatycznie ?