Autor Wątek: GE620DX PROBLEM Z INSTALACJA BIOSU PILNE !  (Przeczytany 1823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

1abc

• Szeregowiec
  • *
  • :
GE620DX PROBLEM Z INSTALACJA BIOSU PILNE !
« dnia: 28 Listopad 2012, 15:01:09 »

Witam :) Gdy chce zainstalowac biosa na lapku ge620dx robie wszystko wedlug instrukcji na stronie msi lecz jest jeden problem
1.Wrzucam na pendrive pliki efi i ten nowy bios 30r
2.Odpalam bios i w zakladce secury powinna byc opcja secury boot disable i tego nie ma i co mam zrobic ?
3. I gdy dalej chce wgrac bios to nie idzie wywala ze nie powodzeniei  jakis  blad
CO MAM ZROBIC ? pilne prosze o odpowiedz  :(

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

benq~

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: GE620DX PROBLEM Z INSTALACJA BIOSU PILNE !
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Listopad 2012, 16:19:47 »

Czy są już osoby po owym update'cie ? Jak wrażenia, zauważalny efekt ? Zamierzam na weekend zainstalować nowego biosa, gdyż nadal występuje problem ze spadkami fps i jeżeli nie pomoże to niestety, ale będę zmuszony oddać laptopa na gwarancję...

dominielus

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Grudzień 2012, 15:24:39 »

Czy ten BIOS jest kompatybilny z 64-bitowym Windowsem? Pytam, ponieważ gdy próbuje uruchomić plik flash.bat, pojawia mi sie komunikat właśnie braku kompatybilności z 64-bitowym systemem.
Chciałem jeszcze spytać, czy BIOS można flashować tylko z USB, czy można to robić z dysku tak jak w instrukcji od MSI.

1abc

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Grudzień 2012, 12:20:01 »

juz sie udalo :) bios zainstalowany :) ale spadki fps sa dalej ;/