Autor Wątek: gt683dx - nie działa klawiatura i touchpad  (Przeczytany 1356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adasieniek

• Szeregowiec
  • *
  • :
gt683dx - nie działa klawiatura i touchpad
« dnia: 14 Październik 2012, 14:41:26 »

Tak jak w temacie. Klawiatura działa w biosie ale jak się załaduje windows to czasem działa a czasem nie. Wygląda to tak, że jak odpalę system i nie działa klawiatura to po restarcie (czasem 2-3 krotnym) zaczyna działać. Próbowałem odpalać laptopa bez baterii i problem również występuje. Co do touchpada to włączam go klawiszami fn+F3 ale nie działa. Miał ktoś coś podobnego? Sterowniki również przeinstalowałem ale dalej to samo. Raz działa, raz nie :)

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: gt683dx - nie działa klawiatura i touchpad
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Październik 2012, 10:02:36 »

Zrób reinstalacje systemu operacyjnego i zainstaluj najnowsze sterowniki.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

adasieniek

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Grudzień 2012, 17:50:35 »

Zrobiłem reinstalację systemu, wgrałem najnowsze sterowniki i nadal nie działa klawiatura i touchpad. Sytuacja jest o tyle dziwna, że klawiatura działa w biosie a pod windowsem już nie. Czy jest może jakaś funkcja albo skrót klawiszowy który aktywuje/dezaktywuje klawiature pod windowsem?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Grudzień 2012, 13:44:46 »

Nie ma takiego skrótu, wyślij sprzęt na gwarancję
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland