Autor Wątek: plecak albo myszka - to ściema  (Przeczytany 307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wagasanok

• Szeregowiec
  • *
  • :
plecak albo myszka - to ściema
« dnia: 02 Październik 2020, 09:00:59 »

witajcie
jestem nowym posiadaczem laptopa  MSI GF75 9SC-492PL, przy zakupie dostałem informację że po zarejestrowaniu produktu - dostanę plecak lub myszkę jako nagrodę od producenta, zarejestrowałem laptopa i zgłosiłem że chcę dostać nagrodę - był problem z logowaniem , dopisywaniem numerów ale dałem radę , po miesiącu otrzymuje informację że Właśnie zarejestrowałeś zakup produktu MSI.
Rejestracja produktu nie oznacza, że Twoje zgłoszenie jest poprawne, ponieważ musimy je zweryfikować.[/b]
- pomyślałem że tak ma być więc czekałem nadal - dziś dostałem informację że Dzień dobry,
Dziękujemy za wybór produktu MSI, niestety zgodnie z regulaminem zgłoszenie zostaje odrzucone.

Powód odrzucenia: Rejestracja została dokonana w złej kategorii i produkt nie kwalifikuje się do wybranego zestawu gadżetów.

nie wiem czy to tylko mnie to spotkało czy to jakaś ściema z nagrodami . cena laptopa 5900

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: plecak albo myszka - to ściema
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Październik 2020, 11:08:29 »

Hej,
Z tego co rozumiem - nieprawidłowo zarejestrowałeś sprzęt. Stąd odrzucenie zgłoszenia - przynajmniej tak tu napisałeś.
Kontaktuj się z działem promocji na: promocje@msi.com w celu wyjaśnienia sytuacji.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

wagasanok

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Październik 2020, 19:36:31 »

sprawdziłem poprawność zarejestrowania sprzętu - wszystko jest ok - na stronie o której piszesz promocje@msi.comnie ma możliwości zaznaczyć o co chodzi bo otwiera się na raz kilka stron.

keiytom

• Generał
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Październik 2020, 10:08:14 »

promocje@msi.com <- to nie jest strona tylko adres mailowy. Skoro zamiast napisać maila próbujesz otworzyć stronę to możliwe, że jednak tak jak napisali: "Rejestracja została dokonana w złej kategorii i produkt nie kwalifikuje się do wybranego zestawu gadżetów."
Czyli na stronie prawdopodobnie tej: https://promocje.msi.com/promotions/back-to-school-gaming/ kliknąłeś "Odbierze" w niewłaściwym miejscu i z tego co widzę dla twojego laptopa w tej promocji był przeznaczony jedynie Plecak. Plecak i myszka był przeznaczony dla laptopa GF75 ale z procesorem 10 generacji a twój posiada procesor 9 gen

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Październik 2020, 07:06:50 »

Hej,
Tak, przepraszam za niejasność: promocje@msi.com to adres e-mail, na który trzeba napisać, jeśli masz jakieś wątpliwości do do zgłoszenia promocyjnego.
Możesz również zadzwonić:
    Dział Obsługi Promocji (czynny od wtorku do czwartku w godzinach 10.00 - 13.00)
    Notebooki TEL: (+48) 71 306 70 73
    Z powodu COVID-19 tymczasowo infolinia Działu Obsługi Promocji jest czynna od wtorku do czwartku. Za utrudnienia przepraszamy

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland