Autor Wątek: AE2200PRO - Ram.... oraz Wiatraki.  (Przeczytany 4792 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rusek110

• Szeregowiec
  • *
  • :
AE2200PRO - Ram.... oraz Wiatraki.
« dnia: 10 Sierpień 2012, 10:15:41 »

Witam serdecznie użytkowników oraz administrację forum. W roku 2009 zakupiłem komputer MSI Ae2200PRO, wtedy nie znałem się jeszcze na tym sprzęcie więc byłem cicho, w 2011 odkryłem, ze jest 2GB RAM-u, a powinno być 4. Sprawdzałem w BIOSie jest 2047mb tak samo wszędzie. Zmieniłem system z Windows 7 Home Premium x32 bity na x64 bity, jednak nadal to samo. Więc jest jakaś możliwość aby sprawdzić co nie tak z tym ramem? Jeżeli jest możliwość chciałbym wiedzieć gdzie są wszystkie śrubki aby odkręcić komputer. (Odkręciłem wszystkie ale blacha nie chce się odczepić). Druga sprawa dotyczy wiatraków. Jeżeli włącze byle jaką gierkę zaczynają chodzić wiatraki głośno jest jak nie wiem co. Sterowniki instalowałem i dalej chodzą te wiatraki! Będę wdzięczny za pomoc, dziękuje!

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: AE2200PRO - Ram.... oraz Wiatraki.
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Wrzesień 2012, 11:20:23 »

Należy odkręcić wszystkie śrubki w okół matrycy , odkręcić nóżkę podtrzymującą komputer oraz ściągnąć osłonkę napędy DVD
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland