Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

SMF - Just Installed!

Autor Wątek: MSi GT 780 wolno dzialajaca klawiatura i pikanie  (Przeczytany 1078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aklamka1

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSi GT 780 wolno dzialajaca klawiatura i pikanie
« dnia: Lipiec 15, 2012, 07:40:29 pm »

Witam
Czasami jak przeglądam internet lub pisze w Wordzie dzieje sie cos takiego że komputer bardzo wolno reaguje na to pisze. literki pojawiają się powoli jak na zwolnionym filmie.
Jak w tym czasie nacisnę inny klawisz lub próbuje zmienić położenie kursora myszką zaczyna komputer pikać i się zawiesza.
Nie mogłam znaleźć rozwiązania tego problemu nigdzie.
Reset komputera pomaga, ale nie powinno tak sie dziać
proszę o pomoc
pozdrawiam

aklamka1

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: MSi GT 780 wolno dzialajaca klawiatura i pikanie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2012, 01:34:14 am »

po co MSI to forum i ten cały srwis jak tu nikt nie pomaga. zascianek

[ A po co cytowałeś sam siebie ? Usunąłem - Lzep ]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2012, 04:06:12 am wysłana przez Lzep »

Lzep

• Global Moderator
  • Generał
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2012, 04:14:22 am »

po co MSI to forum i ten cały srwis jak tu nikt nie pomaga. zascianek
Do kogo masz pretensje ? Na Forum odpowiadają użytkownicy, jak chcą i mają coś do powiedzenia ! Dlaczego Tobie nikt nie odpowiedział to nie wiem - może Cie nie lubią ? ;D. A może nikt nie wie w czym problem ?
A serwisu do tego nie mieszaj, oni są od naprawiania, a nie od udzielania się na Forum.
Fakt, że ostatnio nikt z MSI tu nie zagląda - były inżynier FAE zaginął - sorry, ale nie mam na to żadnego wpływu !
Pozdr.  :)

PS.
Popraw pisownię, bo bardzo kaleczysz nasz polski język, a za to można oberwać -> Regulamin, pkt. IV.8.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2012, 04:21:39 am wysłana przez Lzep »
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4
----------------------------
Your Time Is Gonna Come ...

Molderst

• Kapitan
  • :
    • Gimmik.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 22, 2012, 06:42:34 am »

Problem jest natury oprogramowania u mnie występował przez pierwszy tydzień użytkowania laptopa już miałęm wysłać na serwis ale tknęło mnie by osunąć głupie programy dodatkowe itd dodatków zaktualizowałem scm i inne sterowniki problem zniknął na rok czasu i ostatnio powrócił ale nie jest to zbyt częste. Radzę przejrzeć jakie programy (te od msi) są Ci potrzebne jakie nie i usunąć te śmieciowe. przeinstaluj też sterowniki i sprawdź czy pomogło jeśli nie zostaje serwis z uwagą by im podkreślić, że jest to problem z ich oprogramowaniem.