Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

UWAGA! Prosimy o zapoznanie się z poniższymi nowymi regułami forum oraz stosowanie się do nich.
1. Każdy nowy wątek MUSI rozpoczynać się nazwą produktu  np. "K8N SLI-FI - problem z SATA" - (nie dotyczy działu "Nowości Forum oraz pozostałe informacje")
2. W wątkach dotyczących problemów z produktami, POWINNA znaleźć się pełna konfiguracja sprzętowa, której problem dotyczy.
Wątki, w których nie zastosowano powyższych reguł, będą usuwane.
3. "Last but not least": na Forum obowiązują zasady kultury osobistej, co oznacza, że wszelkie posty zawierające sformułowania obraźliwe, lub za daleko posunięte "wycieczki osobiste" nie będą tolerowane. Co więcej, ci użytkownicy, którzy będą szczególnie aktywni na tym polu, mogą się spodziewać USUNIĘCIA.

Autor Wątek: MSi GT 780 wolno dzialajaca klawiatura i pikanie  (Przeczytany 670 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aklamka1

• Szeregowiec
  • *
MSi GT 780 wolno dzialajaca klawiatura i pikanie
« dnia: Lipiec 15, 2012, 15:40:29 pm »

Witam
Czasami jak przeglądam internet lub pisze w Wordzie dzieje sie cos takiego że komputer bardzo wolno reaguje na to pisze. literki pojawiają się powoli jak na zwolnionym filmie.
Jak w tym czasie nacisnę inny klawisz lub próbuje zmienić położenie kursora myszką zaczyna komputer pikać i się zawiesza.
Nie mogłam znaleźć rozwiązania tego problemu nigdzie.
Reset komputera pomaga, ale nie powinno tak sie dziać
proszę o pomoc
pozdrawiam

aklamka1

• Szeregowiec
  • *
Odp: MSi GT 780 wolno dzialajaca klawiatura i pikanie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 18, 2012, 21:34:14 pm »

po co MSI to forum i ten cały srwis jak tu nikt nie pomaga. zascianek

[ A po co cytowałeś sam siebie ? Usunąłem - Lzep ]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2012, 00:06:12 am wysłana przez Lzep »

Lzep

• Global Moderator
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2012, 00:14:22 am »

po co MSI to forum i ten cały srwis jak tu nikt nie pomaga. zascianek
Do kogo masz pretensje ? Na Forum odpowiadają użytkownicy, jak chcą i mają coś do powiedzenia ! Dlaczego Tobie nikt nie odpowiedział to nie wiem - może Cie nie lubią ? ;D. A może nikt nie wie w czym problem ?
A serwisu do tego nie mieszaj, oni są od naprawiania, a nie od udzielania się na Forum.
Fakt, że ostatnio nikt z MSI tu nie zagląda - były inżynier FAE zaginął - sorry, ale nie mam na to żadnego wpływu !
Pozdr.  :)

PS.
Popraw pisownię, bo bardzo kaleczysz nasz polski język, a za to można oberwać -> Regulamin, pkt. IV.8.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2012, 00:21:39 am wysłana przez Lzep »
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4
----------------------------
Your Time Is Gonna Come ...

Molderst

• Kapitan
    • Gimmik.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 22, 2012, 02:42:34 am »

Problem jest natury oprogramowania u mnie występował przez pierwszy tydzień użytkowania laptopa już miałęm wysłać na serwis ale tknęło mnie by osunąć głupie programy dodatkowe itd dodatków zaktualizowałem scm i inne sterowniki problem zniknął na rok czasu i ostatnio powrócił ale nie jest to zbyt częste. Radzę przejrzeć jakie programy (te od msi) są Ci potrzebne jakie nie i usunąć te śmieciowe. przeinstaluj też sterowniki i sprawdź czy pomogło jeśli nie zostaje serwis z uwagą by im podkreślić, że jest to problem z ich oprogramowaniem.