Autor Wątek: GT780 - zmiana koloru podświetlania klawiatury i kamerka internetowa  (Przeczytany 17990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Oldavir

• Szeregowiec
  • *
  • :

Witam.

Niedawno zakupiłem laptopa MSI GT70. Mam pewne trudności z zmianą koloru podświetlania klawiatury oraz nie wiem jaki model kamerki internetowej jest w nim montowany.
( i nie mogę pobrać sterowników a chciałbym jej użyć:) )

Mam jeszcze problem z tym że przycisk dotykowy odpowiedzialny za wysuwanie napędu cd nie działa. Jest to dosyć irytujące.

Można prosić o pomoc w tej sprawie ?

Pozdrawiam Oldavir.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: GT780 - zmiana koloru podświetlania klawiatury i kamerka internetowa
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad 2011, 10:33:04 »

Aktualizowałeś EC ? Do obsługi LED wymagany jest Keyboard LED manager (do pobrania w dziale narzędzia). Kamerka natomaist instalowana jest automatycznie (Windows posiada do niej sterowniki).
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

fochu

• Sierżant
  • **
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Listopad 2011, 12:40:12 »

Do poprawnego działania przycisków funkcyjnych (min. włączenie kamery, wysuwanie napędu) służy oprogramowanie S-Bar. Poniżej link:
http://www.msi.com/product/nb/GT780.html#/?div=Utility&os=All

matek45

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Listopad 2011, 19:44:57 »

Czy da się jakoś ustawić w oprogramowaniu S-Bar, żeby w czasie włączania funkcji nie włączało się okno Windowsa Media Player?