Autor Wątek: ge600 - Bluetooth - nie działa  (Przeczytany 1688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Caparzo

• Szeregowiec
  • *
  • :
ge600 - Bluetooth - nie działa
« dnia: 26 Lipiec 2011, 13:58:40 »

Witam, po roku używania komputera pierwszy raz mam potrzebę skorzystać z bluetootha, aby połączyć nim telefon z komputerem, niestety pomimo iż włączam go fn+f9, na ekranie pokazuje się znaczek bluetooth aktywnego, a dioda wifi zmienia kolor z zielonego na niebieski, to po kliknięciu na ikonkę bluetooth w trayu i ustawienia widzę:
Adres urządzenia : nie znaleziony
a pod spodem bez możliwości rozwinięcia listy, na szaro:
Nazwa komputera: nie znaleziony
Typ urządzenia : nieznany

Natomiast po wejściu do  My Bluetooth jest pusto, a na górze na czerwonym tle "Przyłączony adapter bluetooth nie jest wspierany"

Po tym wszystkim sprawdziłem sterowniki tutaj na stronie i są nowe z 04.2011 jednak po usunięciu starych a następnie zainstalowaniu tych nowych nic się nie zmieniło, wszystko wygląda tak samo.

W specyfikacji ge600 widzę, że bluetooth jest opcjonalny, jednak w moim egzemplarzu on jest, pod spodem mam naklejkę z numerem seryjnym bluetooth.

W menedżerze urządzeń również jest on widzialny w bluetooth devices jako Bluetooth 2.1 + EDR USB Device

Proszę o pomoc w jego uruchomieniu, ponieważ nigdy do tej pory z bluetooth w komputerze korzystać nie musiałem i może po prostu coś pominąłem.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: ge600 - Bluetooth - nie działa
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipiec 2011, 12:01:12 »

Czy komputer zakupiony był z systemem ?
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

Caparzo

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Sierpień 2011, 23:28:18 »

Witam, dzięki za szybką odpowiedź niestety zdążyłem wyjechać i dopiero teraz mogę odpisać.

Tak laptop był zakupionym z systemem w7 hp x64

Caparzo

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Październik 2011, 18:32:15 »

Trochę czasu już minęło, więc może się przypomnnę