Autor Wątek: GT680 - Zasilanie.  (Przeczytany 907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

DavidK-ce

• Szeregowiec
  • *
  • :
GT680 - Zasilanie.
« dnia: 01 Październik 2011, 10:23:46 »

Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem MSi GT680 z którego jestem w 120% zadowolony, spełnił moje wszystkie oczekiwania lecz od jakiegoś czasu mam z nim problem. Problem polega na tym że ładowanie jest przerywane gdy tylko wtyczka z gniazda zasilania zmieni swoją pozycję obstawiam że problemem jest gniazdo zasilania ponieważ wyczuwam delikatne luzy ale nie jestem pewien czy to dokładnie to. Spotkał się już ktoś z czymś takim? Z tego co czytałem to wymianie podlega cała płyta główna a tego bym raczej nie chciał. Wiem też że istnieją tzw. "serwisy laptopów" które wymieniają same gniazda i zastanawiam się czy ta opcja nie byłaby lepszym rozwiązaniem? Ktoś korzystał z tego typu rozwiązania? Ile kosztuje taka naprawa? oraz jaki jest jej czas realizacji?

EDIT: W dodatku wtyczka bardzo mocno się grzeje nie wiem czy to normalny objaw
« Ostatnia zmiana: 01 Październik 2011, 11:05:13 wysłana przez DavidK-ce »

Lzep

• Generał
  • :
Odp: GT680 - Zasilanie.
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Październik 2011, 11:27:55 »

Problem polega na tym że ładowanie jest przerywane gdy tylko wtyczka z gniazda zasilania zmieni swoją pozycję obstawiam że problemem jest gniazdo zasilania ponieważ wyczuwam delikatne luzy

EDIT: W dodatku wtyczka bardzo mocno się grzeje nie wiem czy to normalny objaw
To co napisałeś układa się w pewna logiczną całość. Czyli, na połączeniu wtyczka/gniazdo są luzy, co powoduje że styk jest kiepski a w efekcie występuje grzanie się takiego niepewnego połączenia.
Spróbuj skontaktować się z serwisem MSI - to jednak pewniejsze niż jakieś tam "serwisy" ?
Po ich interwencji możesz stracić gwarancje producenta, a jeszcze może się przydać !
Pozdr.  :)
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4
----------------------------
Your Time Is Gonna Come ...