Autor Wątek: SERWIS GWARANCYJNY MSI - OPINIE  (Przeczytany 34664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jelenn

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: SERWIS GWARANCYJNY MSI - OPINIE
« Odpowiedź #45 dnia: 17 Wrzesień 2014, 11:35:23 »

Mam pytanie odnośnie serwisu MSI, czy zmiana pasty na procesorze/karcie graficznej w GT70 powoduje utratę gwarancji, czy też mogę zrobić to samodzielnie? Pytam, bo szkoda mi tracić laptopa na tydzień, skoro to 15 minut roboty...

A żeby nie robić totalnego offtopu napiszę tylko, że 2 razy wspomnianego GT70 odsyłałem do serwisu i zawsze wracał po mniej więcej tygodniu, więc na czas serwisowania nie mogę narzekać, a problemy już nie występują, więc jestem całkiem zadowolony:)

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #46 dnia: 24 Wrzesień 2014, 14:14:27 »

Wymiana pasty jest możliwa tylko i wyłącznie w serwisie. Serwis dopuszcza tylko wymianę pamięci RAM oraz dysków twardych.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

Kodii

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #47 dnia: 18 Listopad 2014, 20:51:09 »

Świetny serwis, szybko i prawidłowo.
Wysłałem laptopa 13.11.2014r a wrócił do mnie 18.11.2014r.

Wymienione przeze mnie usterki zostały naprawione.
Jestem pozytywnie zaskoczony!

krzysiek1567

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #48 dnia: 12 Grudzień 2014, 15:48:43 »

Ja mam mieszane odczucia, choć bardziej w stronę negatywnych.
W moim S30 poszła matryca. Pojechał na serwis pierwszy raz na początku października tego roku, wrócił po około 5-ciu tygodniach. Powód przedłużenia - ściągali matrycę, no trudno. W ramach przeprosin za tak długi czas naprawy dostanę prezent - dedykowane etui. Jestem usatysfakcjonowany.
Jednak nie do końca. Przyjechał naprawiony, choć tak porysowany, jakby go papierem ściernym porysowali. Zgłaszam, przyjmują reklamację, zamówią obudowę, a jak dojdzie to ja mam wysłać kompa, żeby długo znowu nie czekać. Ok, komp wysłany, czekam już 10 dni roboczych, piszę czemu tak długo. Wczoraj dostaję mail, że przy wymianie obudowy poszła im matryca, i że zamówili nową a kompa dostanę raczej po nowym roku.
Łączny czas naprawy wyniesie ponad 3 miesiące. Jestem przerażony.

Oby wasz sprzęt nigdy nie musiał jechać do serwisu.  :-\

avamet.olech

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #49 dnia: 04 Listopad 2015, 00:45:13 »

Witam.
Miałem problem z jednym złączem USB w laptopie GP70.W środę wysłałem laptopa do serwisu a w poniedziałek miałem z powrotem naprawiony.Bardzo szybka naprawa,nie miałem laptopa tylko 5 dni.Wcześniej zanim wysłałem laptop do serwisu mailowo napisałem o problemie i wcześniej ściągneli części do mojego modelu.Jestem pozytywnie zaskoczony serwisem. :)

solidny01

• Sierżant
  • **
  • :
  • Global
« Odpowiedź #50 dnia: 18 Grudzień 2015, 19:32:35 »

Ja reklamowałem kartę, bo się obruszała wtyczka DVI i coś tam nie łączyło. W sumie wszystko trwało 7 dni, więc całkiem krótko. Oceniam na Plus :)

heniu133

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #51 dnia: 13 Styczeń 2016, 23:23:56 »

Witam!

Reklamowałem HDD bo miał pełno bad sectorów. We wtorek rano zgłoszenie, kurier był  po paru godzinach. Środa święto było więc wolne. W czwartek i piątek 2 maile że sprzęt przyjęty i proszę czekać na odpowiedź. No i dzisiaj dzwoni kurier że paczka, a to laptop. HDD wymieniony. Mile jestem zaskoczony. Serwis na plus.

paxinho

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #52 dnia: 13 Lipiec 2016, 22:48:08 »

Tydzien temu kurier odebral ode mnie uszkodzonego laptopa.
Dzisiaj komputer przyszedl do mnie z powrotem.
Awaria usunieta, dodatkowo wymienili mi spod obudowy na zupelnie nowy (moj stary byl w kiepskim stanie, bez gumek antyposlizgowych, bez czesci srubi z odklejajacym sie tym materialowym kawalkiem) o co  nawet nie prosilem.
Oglnie bardzo pozytywne zaskoczenie i duzy plus dla serwisantow. :)

lackmistrz

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #53 dnia: 11 Sierpień 2016, 15:34:55 »

Jestem trochę niezadowolony z serwisu. Napisałem do nich maila czy otrzymali moją kartę (miała zostać wysłana przez sklep bo bezpośrednio ponoć przyjmują tylko swoje laptopy to tak też zrobiłem) i czy ewentualnie już coś zrobili. Odpowiedź nieco mnie zaskoczyła. Poinformowali mnie, że informacje udzielają tylko dystrybutorowi... Ale to jest MOJA karta, a nie dystrybutora! Dystrybutora nie interesuje co się z nią dzieje u nich w serwisie, tylko mi na niej zależy bardzo, bo potrzebuje sprzętu do pracy i już drugi tydzień jestem na przymusowym urlopie...

Sprawa gwarancyjna jeszcze nie zakończona, zobaczymy jak się potoczy.

patryczkov

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #54 dnia: 31 Grudzień 2016, 03:58:04 »

Ja niestety napiszę negatywną opinię o serwisie gwarancyjnym.
20 listopada zakupiłem NOWEGO GT73VR w Komputroniku. Następnego dnia zgłosiłem do MSI problem, że wywala sterowniki i są problemy z wyświetlaniem obrazu. Serwis MSI łaskawie przyjął go dopiero do serwisu po 1,5 tygodnia od zgłoszenia, to jest 30 listopada. (stało się to dzięki  pomocy Komputronika, bo wcześniej infolinia w kółko kazała mi powtarzać kroki jak zmiana sterowników i reinstalacja systemu).Do 22 grudnia czekali na części, by okazało się, że części, które zostały dosłano są "jakieś", bo nie powiedziano mi co z nimi nie tak, tylko napisano że muszą czekać na nowe ( dowiedziałem się tylko, że problem dotyczy karty graficznej).
W serwisie jest już od miesiąca i nie wygląda aby się to miało zmienić. Co najlepsze jak zadzwoniłem(29 grudnia), aby dowiedzieć się, ile to jeszcze będzie trwać, to dostałem odpowiedź, że jeśli serwis sobie tak wymarzy to może "teoretycznie" trzymać mój laptop w nieskończoność, tylko co 2 tygodnie wysyłając mi wiadomość, że oczekują na części, choć oczywiście zapewniono mnie, że producent wymaga aby dokonać naprawy jak najszybciej(samemu serwisowi niekoniecznie)... Po takiej odpowiedzi nawet nie liczę na cokolwiek.
Tak więc zdecydowanie odradzam serwis, jako nieefektywny i olewczy w stosunku do klienta, a co do sprzętu nie wyrażę opinii, bo nie było mi dane jego wypróbować i zapowiada się, że w najbliższych miesiącach dalej się to nie uda.