Autor Wątek: SERWIS GWARANCYJNY MSI - OPINIE  (Przeczytany 34651 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

liusia

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: SERWIS GWARANCYJNY MSI - OPINIE
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Grudzień 2013, 21:34:03 »

Wszystko tak jak powinno być :)

Alisia

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #31 dnia: 13 Grudzień 2013, 21:00:38 »

Wszystko tak jak powinno być :)

jak dla mnie to nie do końca....

szymtech

• Sierżant
  • **
  • :
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Grudzień 2013, 21:23:37 »

Dziękujemy za dobre słowa  :D
Dobre słowa? Wolne żarty, widać, że wszystkie te posty pisane są na zamówienie. W większości przez ludzi z kontami założonymi w przeciągu miesiąca... Przecież to na odległość smierdzi ustawianiem polityki PR przez polski oddział MSI... Moderator powinien to spr... Dobrze by było nagłośnić to w mediach. Bo tak opinii się nie powinno zbierać...

Kruszka

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Grudzień 2013, 22:22:32 »

Dobre słowa? Wolne żarty, widać, że wszystkie te posty pisane są na zamówienie. W większości przez ludzi z kontami założonymi w przeciągu miesiąca... Przecież to na odległość smierdzi ustawianiem polityki PR przez polski oddział MSI... Moderator powinien to spr... Dobrze by było nagłośnić to w mediach. Bo tak opinii się nie powinno zbierać...

ale po to jest forum, aby wyrażać opinie

szymtech

• Sierżant
  • **
  • :
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Grudzień 2013, 01:25:02 »

ale po to jest forum, aby wyrażać opinie
No to fakt, ale zakładając ten temat w sierpniu 2011, nie odzywał się nikt, a teraz nagle od przełomu listopada / grudnia 2013, okazało się, że na forum pojawiło się strasznie dużo nowych osób. Jak widać wszyscy oni maja problem ze sprzętem MSI, bo każdy z nich wypowiada się w temacie serwisu, zakładam więc, że musieli korzystać z jego usług.
Więc albo sprzęt MSI jest do bani, bo ciągle się psuje i wszyscy Ci biedni użytkownicy musieli szukać pomocy w serwisie MSI, albo wszystkie te opinie można wyrzucić do kosza, bo są pisane na potrzeby dobrego PR serwisu ... Możecie ocenić sami...
Temat nadaje się jako podręcznikowy przykład manipulowania opiniami

Lzep

• Generał
  • :
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Grudzień 2013, 03:09:57 »

No to fakt, ale zakładając ten temat w sierpniu 2011, nie odzywał się nikt, a teraz nagle od przełomu listopada / grudnia 2013, okazało się, że na forum pojawiło się strasznie dużo nowych osób....
Częściowo masz rację, ale ja bym nie mieszał do tego MSI (na razie  :) ).

1) "Wysyp" nowych userów i ich podejrzaną aktywność nie tylko w Twoim wątku ale i wielu innych zauważyłem jakiś czas temu,
2) Efekt mojego "śledztwa" jest widoczny np. tu -> https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=1954.msg31158#new
Ostatni wpis ->
Trampoliksa, Koniraka, Diwiksik, Lokokistka, Podmiar, Kamiczor, Oniska, Pagngera, Mondira, Makardioo, 05.11.13 -> BAN ! 10 kont założonych 18-27.10 z dwóch adresów IP 62.233.131.176/177. To nie przypadek tylko naruszenie -> Regulamin-u, pkt. II.9. "Cwaniak" nabił 37 postów odpowiadając sam sobie w kilku wątkach ! Ale moderator nie jest idiotą i wykrył ten proceder - posty (bezwartościowe) idą do Kosza !

3) Wygląda to na jakiegoś "gościa" co się bawi w zakładanie kolejnych kont i w odpowiadanie samemu sobie ?
10 kont zbanowałem, ale już są kolejne z adresu 62.233.131.177 (Kielce), czyli np. Kruszka, której/któremu właśnie odpowiadałeś ! Po za tym spod tego samego IP pojawili się ostatnio -> Banza, Alisia, krama, Bura   :)
4) Nowi userzy w większości "wypowiadali" się w tematach nie wymagających żadnej wiedzy, a więc upodobali sobie wątki w "Ogłoszeniach parafialnych" :
  -  Wideorozmowy w Facebooku
  -  Laptop [ Kupno - Nowy ]
  -  Gwarancja laptopa
  -  laptop bez windowsa
  -  Ile jest warte MSI GE700?
  -  Robot przeczyta nuty i zaśpiewa
  -  Facebook w Australii - dozwolony od lat osiemnastu?
Miałem już dość powtarzanych po kilkanaście razy takich samych (lub podobnych) wpisów, które nic nowego nie wnosiły i wszystkie te wątki pozamykałem   :) !
5) Zostały jeszcze otwarte :
  -  SERWIS GWARANCYJNY MSI - OPINIE
  -  Obecność ludzi z MSI na forum,
więc mają "wzięcie" !
6) Chyba założę blokadę na w/w IP i się trochę uspokoi.

Pozdr.  :)

MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4
----------------------------
Your Time Is Gonna Come ...

szymtech

• Sierżant
  • **
  • :
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Grudzień 2013, 04:36:44 »

No i chwała za to :) naszym Strażnikom :)
Wpisując na google hasło "serwis MSI opinie" post z opiniami jest na 3cim miejscu.
Zakładam, że właśnie dlatego stoi za tym ktoś z serwisu MSI :]
Ale BAN na IP może załatwi sprawę :D

Lzep

• Generał
  • :
« Odpowiedź #37 dnia: 14 Grudzień 2013, 05:12:05 »

No i chwała za to :) naszym Strażnikom :)
Skąd ta liczba mnoga - to tylko moje osobiste działania ( a ja nie jestem z MSI ! ).

Ale BAN na IP może załatwi sprawę :D
Tak też zaraz zrobię !
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Grudzień 2013, 05:13:01 »

W MSI nikt się nie bawi w żadne pisanie pozytywnych opinii. Nie sprawdzałem użytkowników pod kątem daty założenia kont.Zawsze za dobre słowo powinno się dziękować , tak wymaga kultura.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem . Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

MSI FAE Poland

Zapraszamy do kontaktu online z pomocą techniczną https://register.msi.com/ocss/login

krama

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #39 dnia: 30 Grudzień 2013, 13:37:39 »

W MSI nikt się nie bawi w żadne pisanie pozytywnych opinii. Nie sprawdzałem użytkowników pod kątem daty założenia kont.Zawsze za dobre słowo powinno się dziękować , tak wymaga kultura.

w ogóle niby dlaczego trzeba by było banować?:O

[ Przeczytaj Regulamin, albo przynajmniej ten wątek, dokładnie ! Nie wolno zakładać kilku kont - tak jest na wszystkich forach  :) - Lzep ]
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2013, 13:44:53 wysłana przez Lzep »

Bura

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Grudzień 2013, 20:53:51 »

od tego jest forum, że każdy może wypowiedzieć swoje zdanie czyż nie?

Lzep

• Generał
  • :
« Odpowiedź #41 dnia: 31 Grudzień 2013, 02:22:14 »

od tego jest forum, że każdy może wypowiedzieć swoje zdanie czyż nie?
Może, ale pod warunkiem, że ma coś mądrego do powiedzenia i nie narusza -> Regulamin-u, jak Ty ! Tu się pisze po polsku ( pkt. IV.8 ), a więc np. zdanie zaczyna się DUŻĄ literą !

Pozdr.  :)

qwaskiolo

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #42 dnia: 31 Grudzień 2013, 22:03:38 »

Serwis: korzystałem - bezproblemowo - terminowo i jakościowo (w sensie naprawy),
czego obawiam się nie dokońca można powiedzieć o jakości sprzętu (przynajmniej mojego) - ale to nie serwisu wina.
(forum-pl.msi.com/index.php?topic=7905.msg33465#msg33465)

Onika

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #43 dnia: 03 Styczeń 2014, 17:10:43 »

Ja do serwisu nie mam żadnych zastrzeżeń. Szybko i w zasadzie bez większych komplikacji.

Radoss79

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Styczeń 2014, 05:53:54 »

Witam serdecznie :D

To mój pierwszy post na forum , zarejestrowałem się specjalnie , aby zadać pytanie w sprawie karty graficznej no ale zobaczyłem ten temat  i postanowiłem napisać również tutaj.

Z serwisem miałem do czynienia narazie tylko raz i jestem średnio zadowolony. Niestety nie wiem czy towar dotarł do serwisu MSI czy też sklep załatwił całą sprawę samodzielnie.

W każdym bądź razie oddałem płytę główną , która po "wymuszeniu" aktualizacji biosu w Live Update już nie wstała. Płyta została wymieniona na nową. Niestety trwało to jakiś chory okres czasu. Zdaje się że nawet ponad miesiąc , ale ręki nie dam sobie za to odrąbać ;)