Autor Wątek: SERWIS GWARANCYJNY MSI - OPINIE  (Przeczytany 34674 razy)

szymtech

• Sierżant
  • **
  • :
SERWIS GWARANCYJNY MSI - OPINIE
« dnia: 02 Sierpień 2011, 16:19:28 »

Witam, nie wiem gdzie dokładnie można by umieścić ten post, nie widzę nigdzie odpowiedniego działu.
Chciałbym, żeby wypowiedzieli się inni użytkownicy elektroniki MSI, którzy mieli kontakt z serwisem MSI (serwisowali jakiś konkretny sprzęt).
Zależy mi na opiniach o serwisie, nie o produktach MSI.
Sam musiałem wysłać do serwisu swojego laptopa i chciałbym przeczytać opinie innych.

Lzep

• Generał
  • :
Odp: SERWIS GWARANCYJNY MSI - OPINIE
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień 2011, 16:27:54 »

Tu wątek jest bardziej na swoim miejscu ! Opinii o serwisie było sporo - skorzystaj z opcji "Szukaj" , wpisz serwis i * to dostaniesz sporo wątków do przejrzenia (kilkadziesiąt str. ;D ).
Oczywiście nie wszystkie na temat, który Cię interesuje, ale i takie są !
Pozdr.
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2011, 16:35:18 wysłana przez Lzep »
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4
----------------------------
Your Time Is Gonna Come ...

szymtech

• Sierżant
  • **
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sierpień 2011, 16:40:14 »

zastanawiam się, czy to miejsce jest odpowiednie na ten wątek.
W opisie jest napisane : "Pozostałe tematy, nie związane bezpośrednio z produktami MSI."
Wydaje mi się, że opinie o serwisie są bardzo związane z produktami MSI...

Lzep

• Generał
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sierpień 2011, 16:50:03 »

Przeczytaj -> Regulamin (pkt. IV.3),  to Ci się rozjaśni !
W działach dla poszczególnych grup produktów wstawiamy temat, który musi zawierać konkretną nazwę produktu - Twój temat tego nie ma.  W związku z tym nadaję się tylko do kategorii ogólnej - "O wszystkim i o niczym"  ;)
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4

szymtech

• Sierżant
  • **
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Sierpień 2011, 18:20:08 »

nie wiem co ma mi się rozjaśniać po przeczytaniu regulaminu, mogę w tytule napisać "dot. wszystkich produktów MSI" ale to nadal nie pomoże.
Moim założeniem było zebranie w jednym miejscu opinii o serwisie MSI, zarówno tych dobrych jak i tych złych, tak aby użytkownicy szukający informacji mogli ją szybko znaleźć, tak aby nie musieli przekopywać całego forum w poszukiwaniu tych informacji.
W związku z tym, że autorzy forum nie umieścili działu takiego jak np. OGÓLNIE O MSI,
nie ma właściwego miejsca na tego typu posty.
Wydaje mi się, że bardziej właściwymi miejscem na ten post jest dział "Testy produktów MSI robione przez użytkowników końcowych" bo poniekąd tam kierują się użytkownicy po informacje o produktach czyli również o warunkach i jakości serwisu.

Lzep

• Generał
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Sierpień 2011, 19:10:43 »

nie wiem co ma mi się rozjaśniać po przeczytaniu regulaminu, mogę w tytule napisać "dot. wszystkich produktów MSI" ale to nadal nie pomoże.
Widzę, że Ci się nie rozjaśniło, bo nie umiesz przeczytać Regulaminu ze zrozumieniem. Nie możesz napisać ""dot. wszystkich produktów MSI", tylko temat ma dotyczyć problemów z konkretnym modelem np. GX600 czy U160 i ma być umieszczony w dziale do tego przeznaczonym. Proste ?
Jak masz swoje propozycje na temat założenia nowego działu, to pisz do Adminów ( MSI,  webmaster), to jest w ich gestii.
Pozdr.  :)

szymtech

• Sierżant
  • **
  • :
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Sierpień 2011, 19:51:32 »

ehh, przecież napisałem, że taki dopisek w tytule w niczym nie pomoże, nie mam 5 lat, ale wydaje mi się, że Pan nie przeczytał uważnie (ze zrozumieniem) mojego wpisu.
Nie będę karmił trola, postaram się w wolnej chwili przekopać forum i zebrać w jednym miejscu wszystkie opinie o serwisie.
Tylko nadal nie widzę miejsca na taki post, a wrzucanie go w "śmietnik" jest może dużym ułatwieniem ale czy o to chodzi ?

[ Weź się chłopie uspokuj i się mnie nie czepiaj - za "trola" to możesz trafić w dobre towarzystwo -> Ostrzeżenia od Moderatora. Dostałeś wszystkie niezbędne informacje i wskazówki. Niewykluczone też że ktoś Ci odpisze na temat serwisu, więc czego Ty jeszcze chcesz ? Dział jest odpowiedni i wielu ludzi tu wstawiało swoje "luźne" tematy. Zresztą jak widziałem, miałeś osobiste kontakty z serwisem, czego jeszcze nie wiesz ? Lzep ]

[ PS.
Zdania zaczyna się Wielka literą, a nie tak jak Ty to robisz notorycznie - to jest kolejne i to wielokrotne naruszenie Regulaminu - znalazłem takie "kwiatki" w co najmniej 20-tu Twoich postach ! W końcu uzbiera Ci się na "urlop" od Forum (sam sobie się dziwię, że jeszcze Ci go nie dałem ?). I jeszcze jedno - na Forum nie ma "Panów" - Lzep ]

edit 05.08.2011
Widzę, że mam przechlapane u Moderatora, no cóż, trudno ... Takie życie, najwidoczniej wyrażanie własnych opinii jest na tym forum zakazane, a pisanie zdania zaczynając od małej litery jest karalne.
Laptop wrócił z serwisu, właśnie go sprawdzam :)
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień 2011, 16:56:19 wysłana przez szymtech »

szymtech

• Sierżant
  • **
  • :
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Sierpień 2011, 17:22:49 »

Swój przypadek opisałem tu : http://forum-pl.msi.com/index.php?topic=6264.0

Lzep

• Generał
  • :
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Sierpień 2011, 23:16:40 »

Widzę, że mam przechlapane u Moderatora, no cóż, trudno ... Takie życie, najwidoczniej wyrażanie własnych opinii jest na tym forum zakazane, a pisanie zdania zaczynając od małej litery jest karalne.
Masz przechlapane, ale jakoś żyjesz i możesz nadal pisać  ;D
Wyrażanie opinii, nawet kontrowersyjnych nie jest zakazane, a co do Regulaminu ( w tym również poprawnej pisowni) popieram go w całej rozciągłości i po to tu jestem (między innymi) żeby pilnować jego przestrzegania ! Naprawdę nie widzę problemu w poprawnym napisanie kilku zdań. Moich postów jest 2800+ i nie mam się czego wstydzić - dlaczego inni nie mogą pisać poprawnie, lub przynajmniej się starać ?
Pozdr.  :)

szymtech

• Sierżant
  • **
  • :
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Sierpień 2011, 00:28:07 »

..Naprawdę nie widzę problemu w poprawnym napisanie kilku zdań. Moich postów jest 2800+ i nie mam się czego wstydzić - dlaczego inni nie mogą pisać poprawnie, lub przynajmniej się starać ?
Pozdr.  :)
mały wyjątek potwierdzający regułę ;) również pozdr.  :P

Sabrina

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Listopad 2013, 04:20:40 »

Jeśli chodzi o sam serwis gwarancyjny MSI to mój znajomy musiał skorzystać i nie było żadnych problemów. Fakt, że nie często tak się zdarza. A w tym wypadku kontakt i finalizacja była w względnie szybkim tempie.

Condor

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Listopad 2013, 04:14:14 »

Miałem raz do czynienia i wszystko oprócz wydłużonego czasu naprawy było w porządku.

Mamdard

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Listopad 2013, 21:51:59 »

Według mnie ten serwis sprawuje się dobrze. Mimo, że miałam raz do czynienia i nie był to dobry raz. Za to moi znajomi też mieli i nie było problemu.

Banza

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Listopad 2013, 21:56:39 »

Jeśli chodzi o sam serwis gwarancyjny MSI to mój znajomy musiał skorzystać i nie było żadnych problemów. Fakt, że nie często tak się zdarza. A w tym wypadku kontakt i finalizacja była w względnie szybkim tempie.

ja zgadzam się z tą opinią całkowicie. u mnie tez jak korzystam i wszyscy znajomi to wszystko działa znakomicie

kariosia

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Listopad 2013, 13:14:48 »

Ja korzystałam, zero problemów.