Autor Wątek: Msi GX660 padły łożyska w wentylatorze ....  (Przeczytany 1082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

chmiel75

• Kapral
  • *
  • :
Msi GX660 padły łożyska w wentylatorze ....
« dnia: 04 Lipiec 2011, 19:14:29 »

Witam. Po mniej niż roku padły łożyska w wentylatorze (porażka sprzęt za tę kasę)Łożysko strasznie szumi zgrzyta i wyje. Próbowałem po rozłożeniu wentylatorka oliwić , smarować, czyścić przedmuchiwać ale to nic nie dało Gdzie w Warszawie mogę kupić taki wentylatorek ewentualnie same łożyska. Niestety podczas remontu zgubiłem gwarancję więc serwis gwarancyjny odpada. Na wentylatorze jest oznaczenie B9733L12-B-028............ Dziś byłem w  jakimś tam serwisie laptopów oczywiście wentylatora nie mieli takiego . A diagnoza ..to jednak nie łożyska a wyrobione panewki. Jeśli łożyska to by się jeszcze znalazło na wymianę , to panewki nawet nie ma sensu zaczynać szukać tak samo jak i całego wentylatora. Zadzwoniłem do serwisu msi. Miła Pani zawyrokowała że koszt naprawy( wymiany) to około 350 zł !! Szok normalnie .. teraz będę musiał zapłacić 350 zł za szmelc który znowu popracuje 7mcy i się wytrze :-) Gx660 jest 3 i ostatnim MSI jaki kupiłem. Nędzna matryca a teraz jeszcze to ..
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec 2011, 19:35:46 wysłana przez chmiel75 »