Autor Wątek: Rozszerzenie pamięci w AE2400  (Przeczytany 3407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

boracki

• Szeregowiec
  • *
  • :
Rozszerzenie pamięci w AE2400
« dnia: 26 Listopad 2010, 09:49:04 »

Witam !
Czy w AE2400 można zwiększyć pamięć z 4GB do 8GB.
Instrukcja podaje, że można.
Natomiast w obudowie nie ma pokazanej w instrukcji "klapki", jest tylko ta z PCI-E ( podłączyłem tam tuner DVB-T)
Czy można to ew. zrobić w serwisie?

boracki

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Rozszerzenie pamięci w AE2400
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Grudzień 2010, 12:14:44 »

Witam !
Czy w AE2400 można zwiększyć pamięć z 4GB do 8GB.
Instrukcja podaje, że można.
Natomiast w obudowie nie ma pokazanej w instrukcji "klapki", jest tylko ta z PCI-E ( podłączyłem tam tuner DVB-T)
Czy można to ew. zrobić w serwisie?

Chcę zainstalować otrzymane z firmy oprogramowanie inżynierskie i przy instalacji pojawia mi się info, że aby w pełni korzystać z funkcji zaleca się rozszerzenie/zwiększenie pamięci operacyjnej.
Czy ktoś z MSI może mi odpowiedzieć, czy mogę tej pamięci dodać ew. wymienić zainstalowane kości na większe.
Czy muszę sobie odpuścić ( na dodatkowy komputer z f-my nie mam miejsca)
Przechodzę długotrwałą rekonwalescencję i korzystając z tego oprogramowania mógłbym pozostać aktywny zawodowo i w czynnie brać udział w życiu firmy

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Rozszerzenie pamięci w AE2400
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Grudzień 2010, 06:49:55 »

Może Pan wymienić kości na większe (fabrycznie są 2 kości po 2GB i nie ma więcej wolnych slotów). Ważne jest aby w trakcie tej wymiany kości nic nie zostało uszkodzone mechanicznie.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland