Autor Wątek: Kiczowata droga zabawka msi m510c  (Przeczytany 3039 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

semiko

• Szeregowiec
  • *
  • :
Kiczowata droga zabawka msi m510c
« dnia: 15 Luty 2005, 21:00:58 »

Hej
mam notebooka msi m510c jako studenta grafik programista napalilam sie ze zarabisty komputerek bede miala....jednak niestety dlugo sie nie nacieszylam nim.....padla miklawiatura wiem ze z mojej winy...no ale....juz 3 miechy czekam na przeslanie z MSI nowego egzemplarzu....i cisza...chcialam was ostrzec bo MSI wymyslilo kupiles cos za 7800 to miej chocby nie dzialalo to miej.....bez klawiatury nie moge pisac a jak podlaczam na usb niestety wierzch laptopa sie rysuje...niepomne faktu ze chcialabym z nim jezdzic w teren a nie z pol laptopem a pol klawiatura....poprostu MSI nie dba o klienta......przestrzegam wszystkich...

POzdro :evil:  ?(

Lzep

• Generał
  • :
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Luty 2005, 19:18:13 »

semiko - przykro mi bardzo, że MSI tak  cię potraktowała - no niestety ta firma mnie również podpadła z kilku co najmniej powodów - wniosek --> szukać lepszej firmy. Ostatnio kupowałem dla szefa notebooka no i padło na Asusa A2H Intel Celeron 2.8GHz, 256MB, 40GB, 15", combo za 3849zł. Był to strzał w 10-tkę - chodzi jak burza - no problems - w domenie urzędowej i w domu itd.
Wniosek - MSI .... ???? sam już nie wiem ale nie polecam !
Pozdr.  :))
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4
----------------------------
Your Time Is Gonna Come ...

semiko

• Szeregowiec
  • *
  • :
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Marzec 2005, 22:13:57 »

no wlansie....ale ja kupilam to za ladna kase...i sie zbajrzylam...zaluje troche...bo kumpel kupil tez asusa i ma spokoj...mialm jeszcze w firmie kupic 4 dla szefow...i dobrze ze nie kupilam...zawiodlam sie co o to chodzi bardzo :((((((((((((((((((((((((((((((((((

pozdro i rowniez nie polecam

Romanga

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Kiczowata droga zabawka msi m510c
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Marzec 2006, 13:21:02 »

Czesc
Jestem posiadaczem od kilku miesiecy M510C ktory kosztował 4100 zlp a nie 7800 i chodzi ten notebook bardzo dobrze.
Nie tylko programy biurowe ale jak ktoś chce to może na nim odpalić FEAR czy Call of duty 2 .Za tą cene ( 4100 zlp) nie
sądze by było mozliwe kupic u innego producenta i o takich możliwościach. Gdybym miał kupić jeszcze raz byłby to napewno
MSI M510C

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Kiczowata droga zabawka msi m510c
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Marzec 2006, 12:48:01 »

Semiko,
W jaki sposób możesz czekać na klawiaturę, skoro na notebooki MSI jest gwarancja door-to-door i w takich sytuacjach wysyłasz notebooka bezpośrednio do serwisu na jego koszt. Czas naprawy nie przekracza 2 tygodni. Nic nie wiemy o Twoim problemie, więc opisz go i wyślij na adres tomek@msi-polska.pl (osoba zajmująca się sprawami RMA w MSI Polska).
A tak poza tym, to M510C nigdy nie kosztował tyle co napisałaś. Aktualna cena to ok. 3800,- PLN brutto dla końcowego użytkownika (konfiguracja: 15'' XGA, Pentium M 1.6G (Dothan), ATI 9700 64MB, 256MB, 40GB HDD, DVD DUAL, Wireless, torba, Windows XP Home Edition). A startowaliśmy z ceną poniżej 5000.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland