Autor Wątek: help  (Przeczytany 999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jan5

• Gość
help
« dnia: 07 Wrzesień 2003, 20:09:47 »

Czy może mi ktoś wyjaśnić co oznacza notka w opisie płytu  DELTA-ILSR (nForce) bluetooth pinhearder. Czy jest to tylko złącze czy gotowy do pracy moduł?

witek_p

• Generał
  • :
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Wrzesień 2003, 15:16:19 »

Bluetooth pinhearder, wygląda jakby to było same złącze na śledziu, tak jak w przypadku S i D Bracket´a (też jest w opisie pinheader). U mnie przy bluetooth nie pisze pinheader tylko conector i mam tylko złącze na płycie, nic poza tym.

Jeżeli zaś chodzi o gotowy moduł to nie sądzę, bo przeważnie urządzenia Bluetooth są sprzedawane razem z odbiorniko/nadajnikiem własnym.

Najlepiej jak byś wysłał zapytanie do jakiegoś sklepu internetowego w którym będą mogli to sprawdzić fizycznie (komputronik, sirius lub inne - to tylko przykłady).
Pozdr.
C2D 8400@4,1GHz | Scythe Mugen | MSI P35 Neo2-FIR | GB GV-R777OC-1GD | 4GB Geil Black Dragon CL4 | VERTEX4 64GB | ST2000DM001 | B7200.7 120 | Samsung SH-S182M | Samsung 226BW | AeroCool PGS VS9 + CFT-560A-12C | Logitech DFP

bogiman

• Kapitan
  • :
    • Hattrick
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Wrzesień 2003, 19:54:58 »

Są to prawdopodobnie jak w poprzednich wersjach płyt MSI same piny do podłaczenia tego modułu. Msi (jeszcze w grudniu sprzedawało) swoje płyty razem z modułem (przystawką) i antenką bluetoth, lecz miały one w oznaczeniu literke B. O ile wiem, nie było można wtedy nabyć osobno tych modułów ale mogę sie mylić w tym przypadku.
W instrukcji obsługi nigdy nie znajdziemy odpowiedzi na dręczące nas pytania.  ;)