Autor Wątek: Sterowniki NVidia 71.22 i częstotliwości odświeżania  (Przeczytany 1897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adamus74

• Gość
Sterowniki NVidia 71.22 i częstotliwości odświeżania
« dnia: 09 Styczeń 2005, 22:47:44 »

W sterownikach do kart Nvidia w wersji 71.22 zniknęła opcja "Zmiana częstotliwości odświeżania - w opcjach zaawansowanych".  Czy wie ktoś może jak zmusić kartę aby wyświetlała obraz (chodzi głównie o gry) w różnych rozdzielczościach ale za to zawsze z tą samą częstotliwością (np. 75 Hz) ??

adamus74

• Gość
Rozwiązanie problemu
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń 2005, 14:28:43 »

Tym razem odpowiem sobie sam, bo znalazłem rozwiązanie tego problemu, więc może komuś się też przyda. Jest programik o nazwie RefreshLock w którym można zdefiniować w jakiej rozdzielczości jaka ma być częstotliwość odświeżania monitora - przydaje się to tak jak pisałem wyżej głównie w grach.

Gremlin

• Gość
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Styczeń 2005, 07:16:11 »

Nie będę zakładał nowego tematu,ponieważ moje pytanie dotyczy również sterowników.A mianowicie,po odblokowaniu ukrytych zakładek w opcjach sterów w ustawieniach DirectX 3D doszłami dodatkowa zakładka-Dodatkowe ustawienia DirectX 3D,a w niej :Maksymalna liczba renderowanych ramek do renderowania.Domyślnie mam ustawione tam 3 ramki.O co chodzi z tymi ramkami do renderowania i jaką wartość mam ustawić dla mojego GeForca FX 5200???