Autor Wątek: HDMI w AE2220  (Przeczytany 5401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

qna

• Szeregowiec
  • *
  • :
HDMI w AE2220
« dnia: 08 Styczeń 2010, 20:06:44 »

Ponieważ w internecie znajduję różne informacje, mam pytanie czy w AE2220 multi jest wejście HDMI czy też wyjście? Czy można potraktować go jako monitor np. dla PS3?

MSI

• Administrator
  • Generał
  • :
    • MSI Polska
Odp: HDMI w AE2220
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Styczeń 2010, 08:50:56 »

Tak, AE2200 posiada wejście HDMI.

dragongc

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Styczeń 2010, 11:46:33 »

Ponieważ w internecie znajduję różne informacje, mam pytanie czy w AE2220 multi jest wejście HDMI czy też wyjście? Czy można potraktować go jako monitor np. dla PS3?

Mam podłączone Nintendo WII przez D-SUB. Dziala OK. Jedyny problem (i nie miłe rozczarowanie) to fakt, iż komputer musi być włączony aby HDMI in /DSUB in zadziałało. Trochę kiepsko wpisuje sie to w obecną idę zilonej fali oraz masowego oszczędzania.

MSI

• Administrator
  • Generał
  • :
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Styczeń 2010, 05:55:11 »

To jest komputer, a nie TV, więc ciężko wymagać, aby AiO miał funkcjonalność jak zwykły TV.

dragongc

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Styczeń 2010, 06:38:04 »

To jest komputer, a nie TV, więc ciężko wymagać, aby AiO miał funkcjonalność jak zwykły TV.

Wyczuwam małą nutkę agresji w twojej wypowiedzi ;).

Zgadzam się, że jest to komputer z funkcją dsub in/HDMI in (notabene na stronie produktu eksponowana jako jedno z ważniejszych cech tego modelu). Domyślam się gdzie leży problem - wspólny zasilacz ATX dla komputera i monitora. Można z tym jakoś żyć, w końcu platforma ION jest w miarę oszczędna :-).

MSI

• Administrator
  • Generał
  • :
    • MSI Polska
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Styczeń 2010, 06:05:01 »

Wyczuwam małą nutkę agresji w twojej wypowiedzi ;).
Jeśli tak, to na pewno nie miałem takiego zamiaru :)

ION jest oszczędny, nawet bardzo więc aż tak nie uderzy to po kieszeni.

jacek_akord

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Maj 2010, 05:00:02 »

"Interfejs HDMI

Komputer All-in-one AE 2220 obsługuje cyfrowy terminal HDMI. Oznacza to, że obraz i dźwięk mogą być przesyłane jednym przewodem na odbiornik zewnętrzny (telewizor, projektor). Dzięki temu każdy użytkownik otrzymuje możliwość oglądania swoich ulubionych filmów z komputera na dużym ekranie, z zachowaniem zdumiewająco wysokiej jakości obrazu."
To jest cytat ze strony MSI POLSKA
Jak się to ma do rzeczywistości? Kupując komputer byłem przekonany , że mogę podłączyć poprzez HDMI telewizor.
Czy możesz mi Marku_MSI-FAE odpowiedzieć jak jest naprawdę.

MSI AE 2220 model 9S6-6657-243
« Ostatnia zmiana: 13 Maj 2010, 05:01:57 wysłana przez jacek_akord »
MSI WIND TOP AE 2220

MSI

• Administrator
  • Generał
  • :
    • MSI Polska
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Maj 2010, 06:28:42 »

Można podłączyć przez HDMI telewizor. Źródłem sygnału będzie komputer, a obraz wyświetlany powinien być na TV.

jacek_akord

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Maj 2010, 10:29:07 »

I tu niestety Marku się mylisz. Po zakupie MSI AE 2220 skontaktowałem się z miłą panią w MSI POLAND która grzecznie oświadczyła mi że model który zakupiłem posiada TYLKO wejście HDMI oraz TYLKO WEJŚCIE VGA. Czysta paranoja. Po podłączeniu telewizora , niestety system go nie widzi. Nie ma możliwości wykrycia przez Nvidię.O ile w informacji handlowej na stronie MSI tuner tv występuje opcjonalnie o tyle HDMI jest opisane jak w cytacie wyżej.Komputer śmiga ,aż miło ale niesmak niestety pozostanie. Dałem się zrobić niestety w konia.
MSI WIND TOP AE 2220

MSI

• Administrator
  • Generał
  • :
    • MSI Polska
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Maj 2010, 10:45:55 »

W takim razie zaszło pewne nieporozumienie. Za moment zmieni się informacja na naszej stronie głównej i nie będzie już takich nieścisłości.
AE2220 posiada tylko WEjście HDMI.