Autor Wątek: Wielki wybuch wstrząśnie światem graczy  (Przeczytany 54324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rudziu

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Wielki wybuch wstrząśnie światem graczy
« Odpowiedź #30 dnia: 29 Listopad 2009, 17:48:42 »

Mam pytanie, jeśli kumpel zaznaczył podczas rejestracji, że ma 4 osobową drużynę, to reszta też musi się zarejestrować?

MSI

• Administrator
  • Generał
  • :
    • MSI Polska
« Odpowiedź #31 dnia: 30 Listopad 2009, 07:59:12 »

Nie trzeba się rejestrować jak się ma już ustaloną drużynę.
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad 2009, 08:03:10 wysłana przez Marek_MSI-FAE »

ivon3ry

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Grudzień 2009, 09:22:17 »

Witam

Zastanawiam się dlaczego zwycięzcy  będąc w tej samej drużynie dostają różne nagrody. Chodzi mi oczywiście o płyty główne niektórzy dostali MSI P55-GD65 gdy reszta otrzymała tylko MSI P55M-GD45, o myszkach już nie wspomnę.

Pozdrawiam

PaTriarch

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #33 dnia: 06 Grudzień 2009, 15:09:56 »

Tak to jeszcze nic...
Po pierwsze bardzo chcialbym pogratulowac MSI pomyslu na lan. Naprawde pomysl bardzo dobry lecz wykonanie - FATALNE ! Nie chodzi mi tutaj o organizacje bo sam fakt ze udalo sie juz zmienic na promoda i na normal a nie HC bylo dobra wiadomoscia. Mianowice chodzi mi o pewien incydent ktroy zdazyl sie, zeby nie sklamac jakies 2h temu w Warszawie w Empiku wlansie na turnieju Big Bang.

Mianowicie mam takie pytanie do organizatorow, a szczegolnie do Pani ktora przydzielala zawodonikow - ogolnie kierowala tym wszystkim. Jakim cudem w ostatnim meczu grupowym zagraly ze soba te same druzyny !!? Mianowicie chodzi tu o to dlaczego 1stCav (Team nr.1) gral z 1stCav (team nr.2) !!?

Nie chce byc nie mily ale ta wiadomosc nawet nie wiem jak to nazwac, bo oburzyla to malo powiedziane ! Przeciez bylo doskonale widac ze ten mecz byl ustawiony ! No ludzie troche wysilku w  mysleniu ! Ta sama druzyna podzielona na 2 zespoly niech sobie gra... ale w tej samej grupie jeszcze z soba samym !? Jak sie o tym dowiedzialem ze na scenie po obu stronach siedzi ten sam team to myslalem ze wyjde z siebie tam na tej widowni. Mysle ze teksty w stylu "Mam nadzieje ze bedziecie grac Fair Play" na nic sie nie zdaly.

Takze gratuluje "udanej" organizacji. Naprawde to bylo genialne posuniecie.

Rowniez sie dowiedzielismy ze w nastepnym kwartale ma byc kolejny turniej organizowany przez MSI. Mam nastepujace uwagi ktore mysle ze sie przydadza:
- Przy formularzu nalezy sie pytac od razu o nazwe Teamu' (w ten sposob nie zdarzy sie taka sytuacja jak mojej druzynie)
- Mozliwosc podlaczenia wlasnego sprzetu. To komputera raczej popsuc nie moze, no chyba ze kompy za slabe ze przez wymianie myszki/zmianie cfg (to mnie rozwalilo) musial pojsc reinstall cod4.
- Tryb SD

Takze jak na pierwszy (?) raz w Warszawie wyszlo wam po prostu "GENIALNIE" !!

P.S: Mam nadzieje ze 1stCup odpadl po fazie grupowej ;* i z checia zagram z wami CB. Z tym skladem co byl na MSI w warszawie ( a mniej wiecej pamietam kto byl - koszulki z nickiem rlz)

Pozdrawiam ...
PaTriarch lider druzyny Shut The Fuck Up Gejming.

rasti

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #34 dnia: 06 Grudzień 2009, 16:58:50 »

Witam

Zastanawiam się dlaczego zwycięzcy  będąc w tej samej drużynie dostają różne nagrody. Chodzi mi oczywiście o płyty główne niektórzy dostali MSI P55-GD65 gdy reszta otrzymała tylko MSI P55M-GD45, o myszkach już nie wspomnę.

Pozdrawiam

Przyłączę się do pytania. :) Myślałem ze wszyscy gracze w turnieju byli traktowani na równi

ivon3ry

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #35 dnia: 06 Grudzień 2009, 17:16:07 »

ciekawe co na to organizatorzy, liczyłem na bardziej sprawiedliwe podejście

dalej_lamom

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #36 dnia: 06 Grudzień 2009, 21:19:54 »

Najpiękniejsze było kiedy to krejsi ivan po zajebistym spóźnieniu nie potrafił założyć słuchawek, a myślał że sprzęt szwankuje... trzeba było wymienić laptopa żeby swoje słuchawy w końcu założył dobrą stroną... dobrze że nie miały zauszników, to też by skomplikowało sprawę.

WarMan

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #37 dnia: 07 Grudzień 2009, 07:34:10 »

Cytat: PaTriarch
Mam nadzieje ze 1stCup odpadl po fazie grupowej ;* i z checia zagram z wami CB. Z tym skladem co byl na MSI w warszawie

Po pierwsze nie 1stCup tylko 1stCav. Zagrać w CB możemy ale raczej nie tym składem co był w Warszawie bo skład (WarMan, Jellybear, Vac0, Grimjaw) gra w MW2 teraz ale graliśmy w MW1 wcześniej w SD oczywiscie.

Jakim cudem w ostatnim meczu grupowym zagraly ze soba te same druzyny !!? Mianowicie chodzi tu o to dlaczego 1stCav (Team nr.1) gral z 1stCav (team nr.2) !!?

Nie chce byc nie mily ale ta wiadomosc nawet nie wiem jak to nazwac, bo oburzyla to malo powiedziane ! Przeciez bylo doskonale widac ze ten mecz byl ustawiony !

Bez ciśnień  :) Powiem ci jak to było. Mieliśmy potwierdzenie ze pierwszy skład na pewno gra, a ta 5 osób które przyjechały były tylko jako kibice. Byli na liście rezerwowej. To że byliśmy ostatnią drużyną i to że oni jako jedyni zostali tam do tej godziny to nie moja wina dlatego grali z nami. Ja osobiście wolał bym aby grali w innej grupie, a nie z nami. Co do tego ustawionego meczu to muszę cie niestety zaskoczyć ale te osoby grały w inne gry i nie grały ze sobą. Mecz nie był ustawiony!!! Gorszy team grał jeszcze na laptopach. Naprawdę przykro mi że nie udało ci się przejść dalej. Nawet jak byście przeszli dalej to US by was schrupało tak jak nas (Pozdrawiam US bardzo ładny meczyk)

Jak sie o tym dowiedzialem ze na scenie po obu stronach siedzi ten sam team to myslalem ze wyjde z siebie tam na tej widowni.

Było trzeba wychodzić, co byś zrobił popłakał się i tupał nóżkami? Mnie denerwowało to że pewne osoby na pewno nie miały tych 16 lat, a nie widziałem żeby ktoś sprawdzał papiery od rodziców.

Fajnie by było jak by była pełny system pucharowy żeby o wyjście z grupy walczył wygrany z wygranym, żeby to było SD 5vs5 i żeby można było mieć swoje peryferia.

Pozdrawiam PaTriarch'a już nie miej do tej biednej pani takiego żalu. Było fajnie choć organizacja kiepska.

Pozdrowienia2 dla Krugera, Dzięki za fotkę.

Pozdrawiam ...
WarMan. prawie lider drużyny 1stCav e-sport Club.  ;D

PaTriarch

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #38 dnia: 07 Grudzień 2009, 13:02:23 »

Cytat: WarMan
Po pierwsze nie 1stCup tylko 1stCav.
Przepraszam moj blad. Lecz doskonale wiem jak wasz team sie nazywa.

Nawet jak byście przeszli dalej to US by was schrupało tak jak nas
Skad ty to mozesz wiedziec zeby nas schrupali ? Z tego co wiem to narazie was "schrupalo" a co do nas nie wiadomo co by sie stalo.

Zagrać w CB możemy ale raczej nie tym składem co był w Warszawie bo skład (WarMan, Jellybear, Vac0, Grimjaw) gra w MW2 teraz ale graliśmy w MW1 wcześniej w SD oczywiscie.

Nie zrozumiales mnie kolego. Ja chce zagrac z tym skladem CO BYL na MSI W-wa. Jak zreszta sam napisales grali oni w CoD4 SD, a to ze teraz graja w MW2 to ma tyle znaczenia co nic. Tez gram w MW2 a jakos skilla nie stracilem w CoD4. No chyba ze sie boicie zagrac z nie znanym, slabym STFU ? No coz nie wnikam. Zreszta z waszym glownym skladem tez mozemy grac nie ma sprawy.

Co do tego ustawionego meczu to muszę cie niestety zaskoczyć ale te osoby grały w inne gry i nie grały ze sobą. Mecz nie był ustawiony!!!

No wlasnie nie graly z soba. Wiec po kiego maja przechodzic osoby, ktore nie znaja gry. Lepiej by przeszla druzyna skladajaca sie z lepszych graczy bo maja wieksze szanse na wygrana. To jest takie rozumowanie:
"Dobra my wychodzimy na srodek crasha, oni nas cisna, czasami jedengo zabijemy dla nie poznaki."

Sorry bardzo ale mozesz to tlumaczyc jak chcesz. Nie probuj mi wciskac kitu ze nie grali dla "siebie" bo w to nie uwierze. Myslisz ze co ja bym na waszeym miejscu zrobil ? Tak jak ja opisuje.

Było trzeba wychodzić, co byś zrobił popłakał się i tupał nóżkami?
Przepraszam bardzo jakim prawem mnie obrazasz ? To ze jestes starszy (a napewno jestes)nie upowaznia cie do tego. Oczywiscie ze bym tego nie zrobil, tylko jakbym wiedzial wczesniej ze ma miejsce taka sytuacja to sam bym prosil aby jeden z waszych teamow zagral z nami. Nawet jak byscie grali Fair Play to sami byscie to zaproponowali. No tak ale niby i tak cala wina powinna spasc na organizacje za to ze prosili w formularzu o imie i nazwisko zamiastt nazwy Teamu.

Fajnie by było jak by była pełny system pucharowy żeby o wyjście z grupy walczył wygrany z wygranym, żeby to było SD 5vs5 i żeby można było mieć swoje peryferia.
Jedyne twoje sklowa z ktorymi sie zgadzam.

Pozdrawiam PaTriarch'a już nie miej do tej biednej pani takiego żalu. Było fajnie choć organizacja kiepska.
Dzieki za pozdrowienia ;* ... I oczywiscie ze bede mial zal... gdyz to co sie wydarzylo wogole wykracza po za wszystko. Nigdy na zadnym turnieju jeszcze sie z czyms takim nie spotkalem.
« Ostatnia zmiana: 07 Grudzień 2009, 13:04:22 wysłana przez PaTriarch »

gracz_turnieju

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #39 dnia: 07 Grudzień 2009, 13:20:41 »

Organizatorzy wykorzystali jedyna obecna druzyne rezerwowa w empiku i nie wiem o co chodzi patriarchowi. Goscie z 1stcav mieli wystawione 2 sklady i tak sie zlozylo ze zagrali w jednej grupie a to nie ich wina prawda?
Zalozyles z gory, ze gdybys ty gral przeciwko kumplom to byscie ustalili "wspolna wersje wygranej" - i uwazam za obelge pod adresem chlopakow z 1stcav ze oni mieliby tak zagrac. To dorosli ludzie cieszacy sie gra i nie rozumiem czemu ktos mialby sie podkladac. Tym bardziej ze ci co przegrali osiagneli prawie 500 punktow a patrzac na wyniki w innych grupach to wedlug mnie bardzo dobrze strzelali i nie ma mowy o ustawionym meczu!

jakubek

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #40 dnia: 07 Grudzień 2009, 13:56:31 »

Organizatorzy przed rozpoczęciem rozgrywek powinni sprawdzić "listę obecności" drużyn i wtedy stworzyć grupy żeby nie dochodziło do pretensji i podejrzeń ze strony innych graczy.
Mimo wszystko kolega Patriarch mocno przesadza - gdybyś był w innej grupie nie napisałbyś swojego posta na forum. Mogłeś również zgłosić protest przed meczem!
[1stcav] to znany klan w Polsce, ich gra oraz zachowania fair-play są godne naśladowania, nie powinieneś rzucać bezpodstawnych oskarżeń.

A Organizatorzy powinni być mądrzejsi na następny raz  ;)

PaTriarch

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #41 dnia: 07 Grudzień 2009, 14:49:47 »

Przepraszam jak moglem zglosic to przed meczem ? Po imionach i nazwiskach nie moge ustalic w jakim sa teamie, zreszta nigdy bym nie przypuszczal ze do takiej sytuacji wogole moze dojsc !
Co do twojego podejscia jakbym byl w innej grupie... Jakbym... ale nie bylem, bylem w ostatniej dlatego pisze o "swojej" grupie.
To, ze dobrze strzelali nie watpie, jednak nie watpie w to zeby osiagneli wynik 950+ pkt bez "niczyjej pomocy". Powiedziec dlaczego ? Zreszta sam uzytkownik Rasti ktory jest na tym forum zarejestrowany i wygral MSI Krakow mowi ze ten wynik jest nie mozliwy do uzyskania w przeciagu 10 min. Takze nie uwieze w to. Btw zakladam po wasyzch wypowiedziach ze jestescie z 1stCav ?

Cytat: jakubek
[1stcav] to znany klan w Polsce, ich gra oraz zachowania fair-play są godne naśladowania, nie powinieneś rzucać bezpodstawnych oskarżeń.

co prawda znam klan 1stCav gdyz jestem czynnym uzytkownikiem forum callofduty.pl i widze co po nie ktorzy z was pisza (typu rekrutacja). Lecze sorry bardzo ten klan jest znany [nie chce tu obrazic chlopakow z 1stCav] ale z czego znani ? Ja o nich nic nie slyszalem, o ich grze fair play ani niczym innym czym mogli byz zagoscic w gronie znanych klanow w polsce. No chyba ze sie myle to zwroce honor. Bo ze stronki to tylko mozna sie dowiedziec ze jest w budowie  :D

Zreszta pretensje mialem i bede mial, gdyz naprawde nigdzie nie tlyk ow e-sporcie ale i w normalnych sportach taka sytuacja nie moze miec miejsca.
Pozdro... Licze na meczyk z strony 1stCav ... no chyba ze nie chcecie [czyt. boicie sie] grac... w kazdym badz razie zapraszam. Moje xf: patri4rch

playmore

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #42 dnia: 07 Grudzień 2009, 15:30:44 »

Chłopcze, jak dla mnie taki wynik jest do zrobienia tak jak wyżej zostało napisane, że grali przeciwko osobom które nie miały styczności z mw1 oraz nie są poprostu zgrane bo każdy gra w inną gre. Także nie ma co wymagać cudów od teamu 1stCav zlepków vs 1stCav jak sie nie myle reprezentacji CoD4 zgranych i ogarniających grę, wystarczy spojrzeć w ranking CB, sam z ciekawość zajrzałem, chłopaki dobrze grają.
Co do osiągnieć jeśli się nie myle to paru chłopaków od nich gra w reprezentacji Polski w którąś z gier.

PaTriarch

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #43 dnia: 07 Grudzień 2009, 15:55:06 »

Cytat: playmore
Chłopcze, jak dla mnie taki wynik jest do zrobienia
Chlopcze chyba nie bardzo... Jak dla ciebie... a kto ty wogole jestes z laski swojej ?

Cytat: playmore
wystarczy spojrzeć w ranking CB, sam z ciekawość zajrzałem, chłopaki dobrze grają.
Chlopcze nie wiem kogo chcesz ty oszukac ale mnie sie tak latwo nie da xD. Jestem ciekaw jak zajrzales ? Chyba na www.klanbejz.kom ... Bo wlasnie przejrzalem CB. Znalazlem 3 ich konta i na zadnym nie mieli meczy rozegranych, nawet tlyko na jednym byli zapisani do ladera 2on2. Takze gratuluje pomyslu ale chyba cos ci nie wyszlo.

Cytat: playore
Co do osiągnieć jeśli się nie myle to paru chłopaków od nich gra w reprezentacji Polski w którąś z gier.

w ktoras z gier ? w ktora ? daj jakis dowód ?
Epic Fail  8)
Btw. Play More, Think More.

ivon3ry

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #44 dnia: 07 Grudzień 2009, 15:55:44 »

Patriarh to ze wygra US bylo pewne odkad usłyszalem ze jada do wawy, wiec nawet niemialbys szans. Musisz awansowac zeby pewne rzeczy zrozumiec

PaTriarch

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #45 dnia: 07 Grudzień 2009, 16:03:08 »

Cytat: ivon3ry
Patriarh
PaTriarch*

to ze wygra US bylo pewne odkad usłyszalem ze jada do wawy, wiec nawet niemialbys szans

1. Ja nie bylem taki pewny. Szczerze nawet nie wiem co to za typy. Ale mniejsza.
2. Skad wiesz jak ja gram, mohja druzyna ? Skad wiesz ze nie mamy szans ? Nie oceniaj poki nie zobaczysz

Musisz awansowac zeby pewne rzeczy zrozumiec

;* kocham ludzi za takie wypowiedzi

ivon3ry

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #46 dnia: 07 Grudzień 2009, 16:10:25 »

własnie twoja nie wiedza utwierdza mnie co do słuszności moich slow. każdy liczący się zawodnik sceny call of duty 4 ich zna, jednak nie martw sie każdy kiedyś zaczynał i był na twoim etapie. napisz na xfire ivon3ry

Isamael

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #47 dnia: 07 Grudzień 2009, 17:49:26 »

witam wszystkich o toz mam pytanie gdzie moge znalesc wszystkie zdjecia z imprez we wrocku z empiku??

rasti

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Grudzień 2009, 05:28:52 »

Prosz o jedną rzecz, usunicie swoje posty i pokażcie że jesteście ludźmi na poziomie bo w ten sposób niszczycie opinie graczy. Całe to MSI big bang jak dla mnie było niemal idealne jak na pierwszą taką imreze to z dobrej strony się pokazali a wy narzekacie na wszystko jak ktoś przegrał w 1 meczu to nic niech się z tym pogodzi. Mnie tylko jak ivo zastanawia czemu gracze z jednej drużyny różne płyty główne dostali ; D Bo miałem nadzieje że będę mogł używać w koncu czegoś od MSI w domu :)

ivon3ry

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #49 dnia: 08 Grudzień 2009, 07:40:08 »

a tak chcialem zmodernizowac kompa a z ta plyta gd45 nic z tego:(

joCker

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień 2009, 11:11:28 wysłana przez joCker »

ivon3ry

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #51 dnia: 06 Kwiecień 2010, 16:43:11 »

na turnieju wygralem myszke logitech g500 jednak ulegla ona uszkodzeniu i teraz mam problem z servisem gdyz nie posiadam paragonu

Marianna

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #52 dnia: 29 Sierpień 2013, 17:11:03 »

Słyszałam, że często się one psują (w tym mnie)  :-\

Aleksander

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #53 dnia: 30 Sierpień 2013, 11:17:59 »

Ja tam używam najtańszej myszki jaką znalazłem i jak narazie to się nie zepsuła :p

Grzegorio

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #54 dnia: 09 Wrzesień 2013, 11:14:03 »

W tym roku też będzie takie wielkie granie z MSI?

Drkstesrs

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #55 dnia: 09 Wrzesień 2013, 16:50:17 »

Co roku MSI robi jakieś imprezy pod ich szyldem ; )

Lzep

• Generał
  • :
« Odpowiedź #56 dnia: 09 Wrzesień 2013, 17:12:48 »

W tym roku też będzie takie wielkie granie z MSI?
No przecież wątek niżej jest dzisiejsza informacja o eliminacjach  >:(. -> "Turniej MSI Beat it! - kwalifikacje"
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4
----------------------------
Your Time Is Gonna Come ...

Aleksander

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #57 dnia: 15 Wrzesień 2013, 18:37:41 »

No przecież wątek niżej jest dzisiejsza informacja o eliminacjach  >:(. -> "Turniej MSI Beat it! - kwalifikacje"

Dziękuję i przepraszam, że nie zauważyłem :)

Malpiks

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #58 dnia: 26 Wrzesień 2013, 07:52:23 »

Słyszałam, że często się one psują (w tym mnie)  :-\

Czyli nie jestem tutaj wyjątkiem? :D

Garwin

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #59 dnia: 19 Listopad 2013, 18:44:25 »

Nie. Też mam i po miesiącu mi padła. Więc poszła do naprawy.