Autor Wątek: Wybierz Gamingowego Laptopa i odbierz grę Rainbow Six Siege  (Przeczytany 4978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Wybierz Gamingowego Laptopa i odbierz grę Rainbow Six Siege
« dnia: 22 Grudzień 2015, 10:22:48 »

Święta są już za rogiem. Czy masz upatrzony prezent świąteczny dla siebie? Powiedz nam, który notebook z poniższej listy chciałbyś dostać, aby dostać egzemplarz gry Rainbow Six Siege.
lGT80 TITAN SLI
lGT72 Dominator Pro
lGS70 Stealth Pro
lGS60 Ghost Pro
lGS40 Phantom
lGE72 / GE62 Apache Pro
lGP72 / GP62 Leopard Pro

Reguły uczestnictwa:

1.Zarejestruj się jako użytkownik forum MSI: https://register.msi.com/home/terms
2. Zostaw wiadomość na forum w wątku akcji – do 7 stycznia 2016
3. Napisz, który notebook MSI jest twoim ulubionym oraz które gamingowe udogodnienia od MSI cenisz najbardziej.

Forum: http://forum-pl.msi.com

Nagroda:
3 egzemplarze gry Rainbow Six Siege czekają na autorów najlepszych wypowiedzi.

Czas trwania:
1. Zaczynamy teraz, kończymy 7 stycznia 2016r.
2.Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 15 stycznia 2016r. na forum MSI. Kody do gry będą przesyłane bezpośrednio do zwycięzców w prywatnych wiadomościach.

Uwaga: Gra musi zostać aktywowana przed 26 lutego 2016r.
« Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2015, 11:21:49 wysłana przez MSI FAE »
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Wybierz Gamingowego Laptopa i odbierz grę Rainbow Six Siege
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2015, 10:50:37 »

Grę już mam, ale dla kolegi pod choinkę może się uda? :)

GS40 Phantom chętnie bym znalazł u siebie pod choineczką. Mały, zgrabny i szybki skubaniec. Moje wymagania spełnia z palcem... Z procesorem w gnieździe :) A jako student, 51% swojego życia spełniłby jako notatnik na wykładach, 39% jako maszyna do gier i 10% jako narzędzie wsparcia na forum ;)
Cenię najbardziej fakt że laptopy MSI są mniej zawodne od przeciwników na rynku lapków gamingowych, a klawiaturka Steelseries z podświetleniem RGB idealnie pokazuje jakość i pozwala użytkownikowi ją dotknąć.

Powodzenia innym życzę :) I Wesołych Świąt!

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

szymonkowalski991

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Grudzień 2015, 13:38:30 »

Moim zdaniem jest to MSI Dominator Pro, już nie wspominając o świetlistych bajerach jakie posiada ten laptop to on jest wręcz idealny dla każdego. Lecz nie liczy się to co ma się na zewnątrz lecz to co ma się w środku, w środku bebechy wręcz potworne, ociekające kaskadą wydajności ;)

A jakie ugodnienia cenie od MSI najbardziej ? Takie że ten laptop można jak najbardziej przenieść i grać dosłownie wszędzie ! :D mobilność u MSI ! :D

zahar12

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Grudzień 2015, 14:01:28 »

Osobiście jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem MSI GE62 Apache Pro i nie zamieniłbym go na  laptopa z innej firmy! Gra się na nim świetnie, choć chciałbym dostać MSI GT80 TITAN SLI, by poczuć niewyobrażalnie wielką wydajnością w grach zapakowaną w taki genialny design! Trzy cechy które uwielbiam w MSI to wygląd, bardzo dobre wykonanie i przede wszystkim wydajność!

dawgal4427

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Grudzień 2015, 05:57:40 »

MSI GT 72 DOMINATOR PRO najlepszy sprzęt pod choinkę :). Nie do zdarcia potwór wydajności i prestiżu w grach komputerowych oraz przy pracy z grafiką.  Najlepsze podzespoły gwarantują najwyższą wydajność. :) Najlepsze laptopy. Podoba mi się także szybkie dostarczanie aktualizacji sprzętowych typu Bios czy sterowniki płyty głównej. Wiem to ponieważ jestem praktykantem i miałem okazję pracować na jednym z waszych laptopów. ;)
Przy okazji zbliżających się świat życzę wam firmie Jak i pracownikom Wesołych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :) i sukcesów w pracy żebyście nie zwalniali tempa i produkowali coraz to nowsze laptopy które będą jeszcze bardziej wydajne i zaopatrzone w najnowsze i nie zawodne technologie MSI. :)
« Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2015, 06:07:40 wysłana przez dawgal4427 »

McGruwi

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Grudzień 2015, 09:47:29 »

Pod choineczką u siebie w domu chciałbym znaleźć MSI GT 72 Dominator Pro. Potworna wydajność, najnowocześniejsze podzespoły, nowoczesny design rodem z matowo-czarnych supersamochodów. To świadczy o jego szybkości i wydajności. Do tego dochodzi jeszcze niesamowita jakość 4k. Czego chcieć więcej? Ten laptop podoła każdemu zapalonemu graczowi. Technologia G-Sync pozwala wyeliminować tearing, który tak wielu zapaleńcom przeszkadza. Do tego jeszcze najnowsza technologia Audio Nahimic, która pozwoli na ekstremalne doznania w trakcie gry - jeżeli będziemy w Battlefieldzie lecieć odrzutowcem, to tak będziemy się czuli! ;D Laptop ten jest najwyższej klasy i wszystkie inne mogą się schować! Jestem szczęśliwym posiadaczem karty graficznej i płyty głównej od MSI i jestem pewien, że tak jak te podzespoły, tak ten laptop by ani mnie, ani nikogo innego nie zawiódł! Po prostu Smocza Moc!

damianw211

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Grudzień 2015, 10:15:14 »

Osobiście chciałbym nowy rok rozpocząć z MSI GS70  ;D  Posiada on znakomity desing jak i wspaniałe parametry wewnętrzne.Z GTX-em 970 nie musimy sie martwić o współczesne gry takie jak Battlefield Hardline,COD:BO 3 czy Fallout 4.Klawisze są wynikiem doskonałego gustu i trafnego połączenia kolorów,aczykolwiek najważniejsze że są podświetlane ledowo,co z pewnością poprawi jakośc gry.Jednak największą zaletą GS70 jest smukłośc sylwetki laptopa,poręczność co sprawia że można swobodnie przenosić małego potworka  ;)  Jakością powala wiele gamingowych noteboków.Ujmując to w kilku słowach MSI GS 70 jest bez konkurencyjnym laptopem który jest marzeniem wielu posiadaczy PC,tak więc chciałbym móc mieć w swoim posiadaniu to arcydzieło konstruktorów MSI.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Styczeń 2016, 12:41:33 »

Ogłaszamy wyniki ;)

Oto lista zwycięzców :

Nichrome
McGruwi
damianw211

Gratulujemy ;)

Kody prześlemy w wiadomości prywatnej
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Styczeń 2016, 13:26:51 »

Dziękuję  ślicznie :D
Kolega też :)

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 15 Styczeń 2016, 16:08:25 wysłana przez Nichrome »

damianw211

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Styczeń 2016, 16:13:43 »

mam pytanie co do kodu gry a mianowice,po wisaniu kodu wyskakuje komunikat "nieprawidłowy kod...." o co chodzi?

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Styczeń 2016, 16:52:27 »

mam pytanie co do kodu gry a mianowice,po wisaniu kodu wyskakuje komunikat "nieprawidłowy kod...." o co chodzi?
Też mamy ten problem  :(
Do poniedziałku zaczekajmy :)

McGruwi

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Styczeń 2016, 21:15:37 »

Dziękuję bardzo :D
Mam jednak taki sam problem jak koledzy. Próbowałem na platformie Steam, Ubisoft oraz Origin, ale niestety na każdej wyskakiwał błąd z nieprawidłowym kodem :/

damianw211

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Styczeń 2016, 18:43:36 »

No cóż najarałem się  na tą gre  :P  ale chyba warto poczekać  ;D

// poprawiłem błąd ortograficzny ;) - MSI FAE
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2016, 05:30:38 wysłana przez MSI FAE »

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Styczeń 2016, 05:29:30 »

Cześć ,
Zapomniałem napisać :
Kody aktywujemy poprzez stronę https://redeem.geforce.com/pl-pl/?campaignID=BULLETSORBLADES
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2016, 05:34:42 wysłana przez MSI FAE »

MSI FAE Poland

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Styczeń 2016, 07:37:31 »

Teraz działa :) Po wstukaniu klucza, poprosi o nazwę użytkownika/zalogowanie uPlay. Samo przypisze grę do konta.

Dzięki MSI  ;)

McGruwi

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Styczeń 2016, 09:16:38 »

Dziękuję bardzo, już działa :D

damianw211

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Styczeń 2016, 11:02:13 »

Dzięki wielkie za grę mam nadzieję że będzie mi się w nią przyjemnie grało :)