Autor Wątek: Problem z konkursem (reklamacja)  (Przeczytany 2695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

blue-1991

• Szeregowiec
  • *
  • :
Problem z konkursem (reklamacja)
« dnia: 14 Październik 2015, 14:56:57 »

Witam serdecznie,

Mam dość nietypowy problem związany z, ostatnio organizowanym, konkursem na facebooku. Konkurs polegał na udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz znalezieniu się w gronie 10 ostatnich użytkowników przed komunikatem: "Stop". Zachęcony fajną formą zabawy zmobilizowałem młodszą siostrę i razem wzięliśmy udział w konkursie, a nuż się uda coś fajnego wygrać, i... okazało się, że mieliśmy ogromne szczęście, ponieważ udzieliliśmy nie tylko poprawnych odpowiedzi, ale także znaleźliśmy się w gronie tych właśnie 10 szczęśliwców. Jednym słowem radość ogromna :), bo i gadżety bardzo, ale to bardzo fajne.
Niestety po ogłoszeniu wyników okazało się,że nie znaleźliśmy się na liście zwycięzców pomimo spełnienia wszystkich warunków.

Dlatego chciałbym zapytać, jak zareklamować/zgłosić oficjalnie taką sytuację? Ponieważ doszło do jakiejś pomyłki, a niestety ze strony realizatora ciągły brak kontaktu, - od 3 dni. Zaś regulamin zabawy nie wskazuje żadnej konkretnej formy.

Prawidłową odpowiedzią było 5, - pięć modeli laptopów. Konkurs nie do końca jednak precyzował o którą z dwóch promocji chodzi, dlatego udzieliliśmy nieco szerszych odpowiedzi, - początkowo sądziliśmy, że może to było przyczyną. Jednakże przechodziły wszystkie odpowiedzi, które tylko zawierały liczbę 5, nawet jeśli sama odpowiedź była nie do końca poprawna lub też jeśli autor napisał kilka odpowiedzi pod rząd to nawet jeśli reszta była bezsensu to i tak zaliczana była ta dobra, - jednym słowem bardzo przyjaźnie względem uczestników.

Widać to na printscreenie pod tym linkiem: http://i.imgur.com/5U39lVe.jpg - nasze odpowiedzi są podkreślone na czerwono, z dopiskiem niezaliczone, zaś te na żółto to zaliczone. Widać tam jasno, że nawet jeśli odpowiedź nie jest do końca dobra, ale występuje liczba 5 to było zaliczane np: odpowiedź Chrząszczyka czy Augustyniaka, który udzielił 5 odpowiedzi pod rząd (w tym 3 błędnych).

Dlatego chcielibyśmy się zapytać, gdzie możemy dokonać reklamacji lub czegoś w tym guście, żeby otrzymać nagrody, które uczciwie wygraliśmy.
Liczymy po prostu, że to czeski błąd, który zostanie naprawiony. Chcielibyśmy zostać potraktowani na równych zasadach co pozostali uczestnicy zabawy.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Problem z konkursem (reklamacja)
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2015, 16:57:12 »

Teraz przeczytałem!

Wyślijcie wiadomość prywatną do MSI Polska na Facebook ;)

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

blue-1991

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Październik 2015, 15:49:26 »

Wysłaliśmy, mnie MSI w ogóle nie odpisało. Siostrze, że w takim razie była po za 10, mimo że wcześniej była rozmowa, że odpowiedź jest niepoprawna (co udało jej się obalić) a nie spóźniona. Na szczęście miałem screena, którego tu wstawiłem, obawiam się jednak, że osoba, która moim zdaniem popełniła błąd teraz próbuje się wymigać na wszelkie sposoby. A post z ew. dowodami został ukryty.

Dlatego interesuje mnie oficjalne stanowisko, jak i gdzie to zareklamować tak, żeby musiało zostać uczciwie rozpatrzone.
« Ostatnia zmiana: 17 Październik 2015, 15:54:18 wysłana przez blue-1991 »

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Październik 2015, 16:05:16 »

Niestety reprezentant MSI który pokazuje się na forum jest chwilowo niedostępny. Więc pisz ticket, albo trzeba czekać.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień 2015, 11:44:01 »

Adres mailowy do reklamacji konkursów z FB  : facebook.pl@msi.com
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland